Протистояння "мафії" та "мирних жителів" | В НМУ відбувся Третій турнір з інтелектуально-розважальної гри "Мафія"

   Кафедра філософії стала місцем боротьби «червоних» та «чорних» під час Третього університетського турніру з інтелектуально-розважальної гри «Мафія».

   Активісти Профкому вже третій рік поспіль організували захід, на якому кожен студент зміг випробувати свої психологічні та когнітивні вміння. Цього разу до турніру долучилися близько 30 учасників.

   Шквал емоцій, атмосфера здорового суперництва та підозрілості до сусідів по столу переповнювали ігрові кімнати. Зрозуміти, хто «друг», а хто «ворог» було найважливішим та найскладнішим завданням для присутніх. Організатори підготували для учасників печиво та чай, щоб кожен міг відновити свої сили для наступних раундів.

   Після трьох ігор, проведених кожному з столів, ведучі оголосили імена десятьох гравців, які вибороли шанс змагатися за призові місця у двох фінальних іграх. Кожен з них викладався на повну та демонстрував свій максимум.

Згідно з суддівськими підрахунками, призові місця здобули:

I місце – Півень Денис (студент 4 курсу Медичного факультету №2).

ІІ місце – Римаренко Андрій (студент 6 курсу Медичного факультету №2).

ІІІ місце – Овчар Богдан.

   Переможці отримали цінні подарунки: термос, теплий плед та фірмову чашку для чаю. Кожен, хто долучився до турніру, отримав відповідний сертифікат учасника.

   Протистояння «мафії» та «мирних жителів» настільки запалили серця та голови учасників, що вони вирішили провести додаткову товариську гру після завершення офіційного турніру.

 

Коментарі