ПРИХОДЬ НА МІТИНГ ТА ВИБОРЮЙ СВОЄ ПРАВО НА СТИПЕНДІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ!

8-го грудня відбудеться Всеукраїнська акція протесту під стінами Верховної Ради!

Збираємося о 08:30 біля Монументу Незалежності!!

Саме в цей день будуть розглядати Бюджет та законопроект (№ 5130), який вносить зміни до деяких законодавчих актів.
Наша Профспілка звернулася до Федерації профспілок з проханням конкретизувати вимоги щодо стипендіального забезпечення:

- при прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачити обсяг видатків на виплату академічних та соціальних стипендій відповідно до вимог статті 62 Закону України «Про вищу освіту»;

- відхилити законопроект за реєстр. № 5130, який скасовує гарантії щодо розміру стипендіального фонду; кількості осіб, які мають право одержувати академічну стипендію; рівня мінімальної академічної стипендії.

Основні вимоги постанови, які стосуються студентства :
Вимагати від Верховної Ради України:
- відхилити законопроект за реєстр. № 5130, як такий що має антисоціальний характер і скасовує гарантії щодо розміру стипендіального фонду; кількості осіб, які мають право одержувати академічну стипендію; рівня мінімальної академічної стипендії тощо;

Вимагати від Кабінету Міністрів України:
- виконати вимоги ст.62 Закону України "Про вищу освіту" щодо розміру академічної стипендії та кількості осіб, які її отримують.

Закликаємо всіх прийти 8-го грудня на Всеукраїнську акцію протесту та відстояти наші права!

За детальною інформацією звертатись:

+38 (093) 676-51-64 Михайло Барський

+38 (093) 593-68-84 Віталій Мельничук