Приєднуйся до Профкому та будь під захистом

Хочете знати про свої права все та вміти їх завжди захистити?  Профком студентів НМУ допоможе вам знайти відповідь на питання, пов’язані з життям в університеті.

Членство в профспілці забезпечить вас не лише надійним захистом. Ви зможете користуватися всіма  пропозиціями та знижками, які здобувають наші активісти для вас(проїзні квитки, знижки в кіно та театри, участь в марафонах тощо).

Профспілка НМУ вже багато років відстоює законні права студентів. Ви завжди зможете звернутися до профкому за допомогою та оперативно знайти вихід із будь-якої ситуації.

Що потрібно, щоб стати частиною профспіки НМУ?

Абсолютно небагато! Лише написати відповідну заяву на участь в Профкомі студентів НМУ. Розмір щомісячного внеску – лише 1% від вашої стипендії.

Студенти першого курсу зможуть заповнити заяву на членство в профспілці під час реєстрації. Студенти інших курсів -  в 438 аудиторії морфологічного корпусу.

Ставай членом профспілки та гарантуй собі надійний захист та цікаве дозвілля протягом всього студентського життя в НМУ!

Якщо вам цікавий механізм роботи нашої організації, ви можете особисто стати активістом профкому та допомагати студентам у вирішенні проблем.