Роботи багато не буває | Звітні збори Профкому студентів НМУ за 2016-2017 роки

   Профком студентів НМУ плідно працював протягом 2016-2017 навчальних років. На звітних зборах ,21 червня 2017, ми розповіли, що встигли вже зробити за цей проміжок часу, також поділилися планами на майбутнє.

   Збори проходили в аудиторії №3 морфологічного корпусу НМУ. Розпочав зібрання та був головуючим на ньому - Голова Профкому студентів НМУ Віталій Мельничук. Після короткого вступного слова він нагородив усіх активістів Профкому, які цьогоріч випускаються з університету, грамотами. 

   Традиційно на звітних зборах голови комісій представляли звіт своєї роботи протягом року. Першим мав честь доповідати Голова спортивної комісії - Іванцюра Михайло. Він розповів про проведення таких заходів: змагання з гирьового спорту, футбольний турнір, змагання з волейболу, "Sport Fest NMU".  Активісти спортивної комісії, зі слів Михайла, активно допомагали у проведенні Третього благодійного балу НМУ та "Medyk Sport Fest eXtreme". Протягом 2016-2017 років час роботи секцій та кількість тренувань збільшилися, зараз у приміщенні "Sport Club NMU" триває ремонт, і вже з нового семестру студенти зможуть займатися спортом у кращих умовах.

   Наступним виступав перед аудиторією Голова комісії соціально-правового захисту - Барський Михайло. Він розповідав про успіхи у наданні соціальної та матеріальної допомоги, результати проведення акцій протестів за відстоювання прав студентів. Понад 135 тисяч грвень було виділено профспілкою у якості матеріальної допомоги. Також Михайло розповів про те, що студенти пільгових категорій успішно отримують соціальні стипендії та мають право на знижку у розмірі 49% відсотків на проживання у гуртожитку.

   Соколенко Олександр, Голова оздоровчої комісії, доповідав про свої успіхи в роботі. Протягом 2016-2016 років був проведений тиждень здоров'я, в рамках якого відбулися: акція "Цигарку на цукерку", лекторій, безкоштовнний масаж для всіх бажаючих. Також за цей проміжок часу до донорського забору крові долучилися 304 студенти НМУ, в результаті чого було зібрано 126 літрів крові. Також активісти Профкому студентів зібрали 850 кг макулатури, які вдалося обміняти на 2000 гривень. Всі кошти підуть на благодійну допомогу.

   Про роботу культурно-масової комісії доповідала її голова - Копоть Марія. Вона розповіла про успіхи проведення Третього благодійного балу, в результаті якого було зібрано 28 тисяч гривень. Ці кошти будть напрвлені на купівлю медичного обладнання в зону проведення бойових дій. Також вона розповіла про зустріч студентів з солістом групи "Антитіла" Тарасом Тополею, про співпрацю з театрами та кінотеатрами, проведення "Poetry.Music.Night.2", команду КВН від Профокому студентів НМУ  "Trip to Fun", а також про новостворений театральний гурток Профкому та їх першу виставу "Маленький принц" у клубі "Bionica". Про роботу волонтерів розповідала Наумчук Юліана. Їх команда активно допомагала у проведенні Третього благодійного балу, влаштовувала поїздки у госпіталь, дитячі будинки  та займалася іншою суспільно важливою діяльністю.

  Наступною доповідала Голова житлово-побутової комісії - Христина Копцюх. Вона розповіла про роботу своєї структури. З її слів, за сприяння її комісії, були закуплені столи та стільці у гуртожиток №7, також столи для гри у настільний теніс у гуртожитки 4,5,7. Також успіхом роботи комісії стали регулярні кіноперегляди у гуртожитках.

   Ярослав Янковський, Голова інформаційної комісії, розповів про свою роботу протягом року. Новиною стало впровадження нового розділу на сайті Профкому НМУ "Stud_Art", де активісти комісії публікують матеріали розважального та соціального характеру: інтерв'ю з цікавими студентами, викладачами, вірші та власні твори роздуми про "наболілі" речі в університеті. Через блокування соціальної мережі "ВКонтакті" роботи в комісії стало ще більше, адже потрібно опановувати нові ефективні способи інформування студентів. Ярослав закликав усіх присутніх підписуватися самим на групу Профкому НМУ у "Facebook" та залучати туди своїх друзів. 

  Облікову комісію представив її глова - Ломага Юрій. Він розповів про важливість членських внесків студентів для роботи Профкому НМУ, адже всі масштабні заходи потребують значних витрат. Також Юрій навів статистичні дані щодо ведення роботи з проїзними квитками. Протягом 2016-2017 років було видано понад 45 тисч проїзних і зекономлено студентами біля 4,2 мільйони гривень.

  Фінальне слово також належало Голові Профкому студентів НМУ - Мельничуку Віталію. На завершення всі учасники зборів зробили колективне фото. Семестр закінчився, але Профком студентів НМУ не йде на канікули. Наші активісти будуть старатися для вас протягом 4 заїздів у ОСТ "Медик", видавати проїзні квтки на літні місяці та активно інформувати про всі найцікавіші заходи університету. 

Коментарі