Сім українських вишів увійшли до рейтингу RUR 2016

Міжнародний рейтинг Round University Ranking складається за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Thomson Reuters. Цьогоріч до нього увійшли 700 вишів із 74-х країн світу, серед яких 7 – українських.

За кількістю університетів у рейтингу лідером залишаються США, представлені 141 університетом, що в точності відповідає результатам чотирьох попередніх років, починаючи з 2013 р. На другому місці з великим відставанням слідує Великобританія (77 університетів), що на 1 університет більше, ніж в попередньому році. Замикає трійку лідерів Японія з 39 університетами-учасниками (рік тому – 36 університетів). На четвертому місці розташувався інший східний гігант – Китай, який, як і в торішньому випуску, представлений 29 університетами. П’ятірку лідерів замикає Австралія – ​​28 університетів.

Першу п’ятірку представили виші США. На першому місці в світі в рейтингу RUR – Каліфорнійський інститут технологій, за ним слідує Гарвардський університет, далі – Стенфордський університет, Масачусетський інститут технологій та Чиказький університет. Кембриджський та Оксфордський університети займають відповідно 9-те та 10-те місця.

Перше місце серед українських вишів посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 560-е місце в світі. Ввійшли до списку також ХНУ ім. Каразіна (593), Сумський державний університет (629), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (636), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (645), Національний університет «Острозька академія» (650) та Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (655).

Коментарі