Спільне засідання Студентського парламенту та Профкому студентів НМУ

Сьогодні, 29.04 відбулося спільне засідання Студентського парламенту НМУ та Профкому студентів. Підіймалися два важливі питання: навчальний процес та положення про студентські гуртожитки НМУ.

Спершу ми заслухали доповідь від голови Навчально-наукового відділу Студентського парламенту НМУ Фоменко Ксенії на тему: "Студентське бачення навчального процесу".

Основні пропозиції:

  • зменшити кількість навчальних годин;
  • розглянути актуальність певних тем з певних дисциплін, та адаптувати їх до умов сьогодення;
  • покращити систему викладання іноземних мов;

Післля доповіді мала місце тривала дискусія. З нашої сторони пролунало багато пропозицій та критики, адже є багато хороших ідей, але поки всі вони знаходяться на етапі зародження, а тому вимагають серйозного допрацювання. Але в цілому діалог вийшов цікавим та насиченим,  Ми сподіваємося, що наші ремарки будуть прийняті до уваги, та в свою чергу готові надалі активно залучатися до роботи. Та запрошуємо все активне та не байдуже студентство приймати в цьому участь!

Але основним питанням було розробка нового положення про гуртожитки НМУ. Профспілковий комітет та житлово-побутова комісія профкому сподівалися на конструктивне обговорення положення про студентські гуртожитки спільно з Студентським парламентом, та директором студмістечка Августиновичем Іваном Ігоровичем, який обіцяв прийти на засідання. В обох сторін були готові конкретні пропозиції, проекти з правками. Оскільки директор студмістечка з поважної причини не зміг прийти це питання не дало очікуваного результату. Проте відповідальні за роботу по гуртожиткам мали змогу познайомитися, обмінятись контактами та прийти до узгодженого плану заходів.

Отож, з ініціативи членів Профкому найближчими днями буде направленно спільне клопотання до адміністрації щодо створення спеціалізованої комісії по розробці нового положення, з представників студентства та адміністрації університету.

В заключення, хочемо подякувати Студпарламенту за ініціативу спільних засідань, сподіваємося, що цей досвід не є останнім. Бо тільки в співпраці та об’єднанні можна досягнути значних результатів для покращення студентського життя! Разом ми сила!

Автор: Пилипко Власій

Коментарі