Спортивно-інтелектуальні змагання "Лабіринт"

Лабіринт

Вже вкотре на базі КПІ СОТ "Політехнік" відбулися спортивно-інтелектуальні змагання "Лабіринт". В змаганнях приймають участь колективи профкомів ВНЗ м. Києва. Звісно, ми не могли пропустити і цьогорічні змагання. А так як бажаючих поїхати було дуже багато, відстоювали честь нашого університету та профкому аж три команди ( "Адреналін", "Капітошки" та "Спалах")

Організатори: Студетська профспілкова асоціація м.Києва та Профком студентів НТУУ КПІ попрацювали на славу, та підготували для учасників безліч цікавих квестів. В перший день, після презентації команди, нам довелося проходити нічні етапи, в ході яких ми буи вимушені рити підкопи, шукати виходи з підземних лабіринтів, та повзати в болоті. А на наступний день нас чекали канатні траси, та змагання в воді. І, звісно ж, кульмінацією став конкурс між капітанами команд. Всі квести були побудовані таким чином, що від учасників вимагалася не лише гарна фізична підготовка, але й вміння працювати в команді, використовувати сильні сторони кожного гравця, правильно планувати тактику, та підтримувати один одного. 

Наші команди показали хороші результати, та повернулися з 2 ("Капітошки") та 4 ("Адреналін") місцем, гарним настроєм, купою енергії, та крутими подарунками. 

Звісно, для нас Лабіринт, в першу чергу, це не змагання, а можливість гарно провести час в колі друзів, познайомитися з новими людьми, та отримати заряд енергії ще на декілька місяців вперед. І ми отримали це сповна, за що і вдячні організаторам. Сподіваємося що цей захід буде розвиватися, та об'єднувати все більше людей. А ми з радістю будемо приїжджати, та показувати всім, що студенти-медики це не лише анатомія та білі халати, але й веселі, дружні, та креативні люди. 

Більше фото: http://vk.com/album-45589783_216176291 та за тегом #ЛабіринтВНЗ Вконтакті
                      

Коментарі