Студенти боролися "на руках"

Кожен охочий випробувати свої сили зміг поборотися за першість у турнірі з армреслінгу від Профкому студентів НМУ. У змаганнях  взяли участь студенти нашого університету, а також з КНТЕУ. Серед них були як хлопці, так і дівчата.

Після зважування всіх учасників розділили по вагових категоріях. Суддями під час турніру з армреслінгу були Щербина Юрій Володимирович та Задорожний Микола Семенович.

Перемогу серед дівчат здобула Підберезна Яна - студентка НМУ 2 курс, медичний №2.

У категорії А (тобто хлопці до 70 кг) переміг Мураш Віталій - студент НМУ 5 курс, медичний №2.

У категорії В (хлопці 70-80 кг) першість посів  Івахненко Віктор - студент НМУ 5 курс, медичний №2.

У категорії С (хлопці 80-90 кг):перше місце здобув Канупер Дмитро - НМУ 2 курс, медичний №1.

У категорії D (хлопці, вагою більше 90 кг) переміг Павлович Владислав - НМУ 2 курс, медичний №1.

У кінці турніру переможці кожної категорії зустрілися у фінальних раундах, щоб довести своє право на абсолютну першість. Після запеклої боротьби почесне перше місце посів Мураш Віталій.

Дякуємо нашим партнерам: Анти-кафе "Lasy", КПІ-Скала та Proteinchik.com.ua за нагороди для наших переможців.