Студенти НМУ відвідали матч Динамо - Шахтар

Динамо - Шахтар

4.0.2015 відбувся фінал кубку України з футболу. В запеклому поєдинку зійшлися дві найкращі команди України: Динамо та Шахтар. На матчі були присутні і студенти НМУ. 194 квитки, по пільговій ціні, було реалізовано через профком студентів НМУ. Матч був напруженим та цікавим. Команди грали на рівних, і визначити переможця вдалося лише після серії пенальті. Ним стало Київське Динамо, яке здобуло перемогу з рахунком 5:4. Це вже 11 перемога Динамо в данному турнірі, з чим ми їх і вітаємо!

Не обійшлося і без негативу. Відразу після закінчення матчу вболівальники Динамо вибіжали на поле. Затьмарені, важко здобутою, перемогою улюбленої команди, вони зламали ворота, та зірвали церемонію нагородження команди. Що обурило не лише багатьох присутніх, але й головного тренера Динамо - Сергія Реброва, та гравців команди.

На пресс-конференції після матчу Сергій Ребров так прокоментував ці події: "Это неприятно. После матча должна праздновать команда, а болельщики – поддерживать. Радости не было после игры, это ненормально. Если мы хотим жить в Европе, то это неправильно."

Хочемо подякувати СПА за можливість відвідувати футбольні матчі зі знижкою. Та сподіваємося, що не зважаючи ні на що, наші студенти отримали задоволення від матчу, та не жалкують про потрачений час та гроші! Вболіваймо за наших!

В статті використані фото з сайту: http://podrobnosti.ua/2038722-dinamo-shahter-kievljane-pobedili-po-penalti.html

 

Коментарі