Студенти розпочали підготовку "Медика" до літнього сезону

    Протягом суботнього дня студенти НМУ долучилися до покращення благоустрою на території оздоровчо-спортивної бази нашого університету "Медик". У підготовці табору до початку сезонів відпочинку взяли участь близько 18 волонтерів.

    Літні заїзди вже не за горами, і традиційно активісти Профкому студентів НМУ організували суботнє прибирання території ОСТ "Медик". Протягом "суботника" студенти очищали від хвої, що опала, дахи будинків та спортивний майданчик, прибирали сухе гілля. Волонтери доклали всіх зусиль для того, щоб це мальовниче місце поблизу річки Козинка стало більш затишним для тих, хто невдовзі прибуде сюди відпочивати.

   Попри великий об'єм виконаної роботи, територія табору потребує ще більше зусиль, щоб перебування тут було ще комфортнішим. Кожен охочий має можливість долучитися до наступних суботніх прибирань. Слідкуйте за інформацією на наших інформаційних ресурсах. 

   P.S. Кожен волонтер, який долучився до покращення благоустрою табору, має можливість першочергово обрати місце свого проживання під час одного з літніх заїздів на території ОСТ "Медик".

Коментарі