Студенти знову танцювали у КМДА | Профком організував Четвертий благодійний бал НМУ

   Колонна зала КМДА у суботу, 9 червня, стала місцем проведення Четвертого благодійного балу НМУ. Цього разу кошти, зібрані під час заходу,  будуть направлені на купівлю технічного обладнання у Київський міський пологовий будинок №2.

   Відкривали бал урочистим словом заступник головного лікаря пологового будинку №2 –Захурдаєва Лариса та заступник декана медичного факультету №4 – Осипчук Надія. Після цього дебютанти виконали перший танець на балу. Також організатори привітали Олександра Макаренка, активіста Профкому студентів НМУ, та Інну Макаренко, які прийшли на бал відразу після свого розпису у РАЦСі. Подружжя виконало танець під вокальний супровід Дарії Бега. 

   Серед присутніх були і студенти, і викладачі університету. Танцювати під час заходу могли як і учасники, які відвідували репетиції, так і ті, хто не мав попередньої підготовки. Серед репертуару були вальс, кадриль, танго, полька та квікстеп. Музичний супровід забезпечував зведений військовий духовий оркестр, у складі Військового оркестру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Військовому оркестру  Київського військового ліцею імені Івана Богуна

   У перервах між танцями учасники могли послухати класичні твори у виконанні ансамблю скрипалів, а також відновити свої сили завдяки фуршету з канапе, бутербродами, тістечками та печивом за підтримки наших спонсорів – івент-агенції «GOAR» та її засновнику Сюзанні Оганісян, а також комапанії «Київський БКК».

   Також під час Четвертого благодійного балу учасники мали змогу взяти участь в благодійному аукціоні, на якому вони могли виграти місяць стажування у Валіхновського Ростислава та його команди за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія», торт від наших партнерів – івент-агенції «GOAR», 10 квитків у кінотеатр «Київська Русь», торт від учасниці «Мастер Шеф: Діти» Ксенії Слобідської.

    Висловлюємо окрему вдячність фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм», яка є головним спонсором Четвертого благодійного балу та вже четвертий рік поспіль підтримує нашу ініціативу.

   Протягом балу діяла благодійна ярмарка, на якій можна було придбати картини, свічки й мило ручної роботи, прикраси, що були також зроблені власноруч, книжки, листівки. Сума зібраних під час благодійного балу коштів склала 33 тисячі гривень.

   У кінці заходу відбулося урочисте внесення торта, також перед присутніми виступила танцювальна команда «Dance Divas». У якості «afterparty» була дискотека, під час якої учасники заходу танцювали під сучасну музику.

   Четвертий благодійний бал пройшов на найвищому рівні, організатори від Профкому НМУ приклали неймовірних зусиль, щоб для наших студентів цей вечір став, справді, незабутнім. Сподіваємося,  наступного року знову потанцюємо у колонній залі КМДА.

   Фотографії з Четвертого благодійного балу доступні за ПОСИЛАННЯМ.

Коментарі