Тренінг з тактичної медицини

Раніше теми, які стосувались тактичної чи військової медицини студентами просто пропускались. Чи могли ми тоді подумати, що у нас в країні почнуться бойові дії? Чи могли хоча б на хвилинку припустити, що нам доведеться знати про евакуацію поранених, укладку аптечки, роботу в укритті? Це радше риторичні питання. Але ми, як майбутні лікарі, просто зобов'язані знати це. Тому 3.10 ГО"Медико-тактична група Київ" спільно з Профкомом НМУ організовують тренінг з тактичної медицини. Що про нього потрібгоо знати?

Коли: 3.10.2015, 8:45. Тривалість - 1д.

Де: с.Капітанівка (стрільбище "Снайпер") - 10 хв. від ст.м.Житомирської (їхати можна на 770, 700, 772 маршрутці).

Хто: проводить тренінг ГО "Медико-тактична грпа Київ" - група сертифікованих ентузіастів, які регулярно проводять аналогічні тренінги для учасників війни в зоні АТО, для міністретсв та всіх бажаючих навчитись.

Форма одягу: камуфляж, або одяг, який не шкода забруднити. Наявність тактичних, лижних окуляр, шоломів, касок, наколінників, налокітнтків вітається, але не є обов'язковою.

Що ми научимось: відпрацювання практичних навичок в умовах наближених до бойових дій: надання медичної допомоги на полі бою, в укритті, на етапах евакуації.

Вартість: тренінг проводиться безкоштовно. Але буде можливість надати благодійні внески на покупку розхідного матеріалу (бандажі, джгути і т.д.). Оскільки ми йдемо на цілий день, то буде можливість отримати комплексний обід від стрільбища - його вартість - 50 грн.

Реєстрація за посиланням наведеним під записом. Деталі за телефоном: +38(093)-973-87-31 - Роксоляна.

Важливо: це не буде начитка лекцій, чи якась неясна теоретика. Це будуть умови наближені до бойових дій. Якщо буде дощ - будемо повзати під дощем, якщо буде спека, будемо евакуйовувати в спеку. Поранені ж нас чекати не будуть, правильно?

Коментарі