Трудовий десант від Профкому НМУ

  Хто сказав, що "суботник" не можна провести в середу? Хлопці від Профокому НМУ готові до всіх забаганок життя. Тим більше, якщо справа стосується одного з найважливіших навчальних корпусів НМУ - "Патоморфології та Оперативної хірургії"

  Трохи відпочивши від нещодавньої роботи в таборі "Медик", завзяті профкомівці в середу 20 квітня відгукнулися на прохання адміністрації привести  до пристойного вигляду задній двір цієї будівлі на Кловській. Прибувши до місця призначення, ми побачили величезний обсяг роботи, який навряд чи подужали б за один день. Роздумували не довго та швидко взялися до справи! 

 Один возив навантажену тачку , другий займався "утилізацією" дерев'яних стільців, третій зігрібав сміття до купи, інший робив те ж саме , четвертий допомагав п'ятому, а десятий викидав старе скло з ділянки, але жоден не байдикував! Весь непотріб збирався на великий кузов вантажного автомобіля. Після трьох годин роботи, часові рамки уже обмежували нас, адже завтра четвер,і в когось через декілька годин модуль, комусь їхати в далеку дорогу за сотні кілометрів, хтось вже запізнюється до друзів чи просто хоче відпочити.

  Попрацювавши на славу, ми зробили 75% від усієї  роботи, наступного разу, приблизно у вівторок/середу, профкомівці завершать розпочате діло, і на території корпусу "Патоморфології та Оперативної хірургії" знову буде порядок. 

 

Коментарі