А ти встиг записатись на курси масажу?

    Набір в групу триває !

Школа сучасного масажу «Інкорте» проводить набір на навчальний базовий курс з сучасного класичного масажу, що включає в себе практики, з яких рекомендує починати не тільки наша медицина, а й багато закордонних асоціацій масажних терапевтів. Базовий курс, програма якого повинна збагатити Вас цінними знаннями про основи технік, розрахована на 45 годин. Навчання  будуть проводити висококваліфіковані майстри, з досвідом і знаннями яких можна ознайомитись на  сайті школи.

       Які семінари  обрати? Вивчення  на базовому курсі передбачає освоєння сучасного класичного масажу європейського рівня. Після того як студент пройде повністю навчання, він повинен буде скласти випускний іспит, після чого  отримає диплом, що дозволяє працювати як в найпрестижніших салонах, так і приймати клієнтів вдома. Школа відома в Києві не тільки тим, що пропонує до вивчення базового курсу, але і тим, що розробила і впровадила оригінальні семінари з масажу. Японський масаж шиацу, антицелюлітний, французький пластичний масаж обличчя, тайський масаж стоп, кінезіотейпінг - всі ці семінари  допоможуть  розширити спектр знань про техніки маніпуляцій .

    Якщо ж Ви плануєте розпочати вивчення масажу лише в особистих цілях, то для того, щоб осягнути його основи , вам цілком підійде базовий курс. Навчання  проходить в обладнаних масажними столами приміщеннях, в самому центрі Києва.

Навчання триває 5 та 7,5 тижнів(в залежності від обраного курсу):

  •   5 тижнів навчання -  заняття проходять 3 рази на тиждень.
  • 7,5 тижні навчання – заняття проходять 2 рази на тиждень.
  • 1 урок - 2,5 год навчання. 

Знижка для студентів НМУ ім.О.О. Богомольця 20% , тому ціна за базовий курс – 1500 грн.

Деталі за телефоном: 

(063) 515-27-68 (Оксана);

(097) 97-97-712 (Віталій)

 

Коментарі