У Києві створили інтерактивну карту прийому поліетиленових пакетів

Активісти провели невелике дослідження і підготували список адрес Києва, де приймають поліетилен і пластик, навіть у малих об’ємах.

Для зручності користувачів адреси пунктів нанесено на інтерактивну мапу. У зазначених місцях можна здати на перероблення поліетиленові пакети, пакувальну плівку, пластикові пляшки та інші види пластикових і поліетиленових відходів.

Серед основних компаній, що приймають відходи поліетилену в Києві, – Центральний Рециклінг України, що виробляє вторинний поліетилен. Компанія приймає відходи поліетиленової плівки, неліквіди поліетилену всіх видів, як у великих об’ємах, так і в малих – від населення. Пункт, розташований за адресою вул. Маршала Гречка, приймає поліетиленові пакети, в тому числі, і від фізичних осіб. Інші два пункти – Vtor.net.ua і «Укрпромресурс» – беруть поліетилен і пластик тільки у великому об’ємі (більш ніж 100—200 кг).

Крім того, жителі міста можуть принести такі відходи до мобільного пункту прийому відходів, який працює завдяки ініціативі «Україна без сміття» на вихідних. Він стоїть біля кожної точки заданого маршруту протягом години. Маршрут кожні вихідні змінюється.

Крім того, раніше ресурс «Велика епоха» опублікував карту «Куди здати відходи в Києві», яка теж дозволяє боротися із забрудненням, просто відносячи сміття у найближчий пункт переробки.

Коментарі