Українських бійців перевірили на дерматологічні захворювання!

Довіра людей

Київські дерматологи повернулися з зони АТО, де під час травневих свят відбувся черговий етап проекту надання дерматовенерологічної допомоги учасникам бойових дій, які перебувають безпосередньо в гарячих точках лінії фронту, а також громадському населенню та іншим військовим, що знаходяться у прифронтовій зоні.

З 30.04 до 05.05.2015 року за допомогою пересувного медичного пункту, волонтерська група лікарів-дерматологів здійснила медичні огляди низки військових підрозділів збройних сил АТО.

У результаті проведених оглядів було виявлено різні випадки шкірних захворювань, в тому числі онкологічні захворювання. Усім пацієнтам було призначено відповідне лікування.

Також у рамках проекту допомоги було проведено просвітницькі бесіди з особовим складом сил АТО на предмет профілактики дерматовенерологічних захворювань. Під час таких заходів, волонтери активно розповсюджували завчасно розроблені лікарями інформаційно-освітні матеріали. Листівки та буклети містили базову інформацію про бактеріальні інфекції та інфекції, що передеються статевим шляхом, методи убезпечення від них та правила догляду за власним здоров’ям. З керівництвом медичних підрозділів проводились освітні семінари щодо лікування дерматовенерологічних захворювань.

Крім того, усім підрозділам під час проведення обстежень було передано лікарські препарати, зібрані за допомогою партнерських фармацевтичних компаній та міжнародних фондів.

Також під час візиту було досягнуто домовленості з головним позаштатним дерматовенерологом  Донецької області Андрієм Єрьоменко щодо співпраці з військовими в дерматологічних медичних установах регіону.

Виїзд реалізовувався під керівництвом та за безпосередньої участі головного позаштатного спеціаліста з дерматовенерології міста Києва, завідуючого кафедрою дерматовенерології НМАПО ім. Шупика,  президента Української академії дерматовенерології, професора, д.м.н. Олександра Літуса. Студентську спільноту Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, під час поїздки представив Микола Літус, студент 4го курсу стоматологічного факультету.

«Медична служба в зоні АТО все ще залишає бажати кращого. Багато процесів ще не відлагоджені і не можливі без волонтерської допомоги. Під час цього візиту ми оглянули багато бійців. Багатьом з них, з проблемними діагнозами та гострими станами, надали необхідну медичну допомогу. У одного з військових було виявлено рак шкіри і ми його забрали в Київ, де його одразу ж вдало прооперували.

Тепер ми готуємось до наступної поїздки: збираємо медикаменти та інші необхідні засоби, що дозволять бійцям уникнути дерматовенерологічних проблем. Закликаю всіх приєднатися до нас» - прокоментував результати візиту Олександр Літус.

Організаторами проекту виступили благодійний фонд “Довіра людей” спільно з  ГО «Українська Академія Дерматовенерології»,  НМАПО ім. Шупика, Національною академією медичних наук та волонтерськими організаціями України.

За активну участь у підготовці благодійної поїздки, а саме, за забезпечення волонтерської групи необхідними лікарськимим засобами, благодійний фонд “Довіра людей” висловлює особливу подяку компаніям La Roche Posay,  Glenmark, Меда, Інтердез, Дарниця, Фармак та Міжнародному Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.

Благодійна організація “Благодійний фонд “Довіра людей”
Код ЄДРПОУ 39255108
№ рахунку 26009515688100
Публічне акціонерне товариство “УкрСиббанк”
МФО(код банку) 351005

Тел: (050) 649 97 70
E-mail: peopletrust.kyiv@gmail.com

Коментарі