Успішні біохіміки | Нагородження переможців семінару

Наших студентів не здивуати  двометровими назвами та формулами речовин та складними хімічними процесами, які перебігають у нашому організмі. Ще б пак, вони самі  прагнуть якнайкраще опанувати один з найскладніших предметів в медицні та навіть стати найкращими в ньому. Семінар з Біологічної хімії став чудовою нагодою для молодих науковців, щоб проявити свої знання у цій галузі та дізнатися щось нове для себе.

   Кожен охочий мав можливість 30 травня представити та захистити свою наукову роботу в межаах семінару "Актуальні проблеми біоімії" . Чимало цікавої інформації та розумних думок було озвучено учасниками під час проведення цього наукового конкурсу. На заході були присутні високоповажні члени журі, які обирали найкращі роботи, за які автори отримали нагороду від Профкому судентів НМУ. Всі представлені матеріали будуть опубліковані в “Українському науково-медичному молодіжному журналі”.

   Після того, як журі підвели підсумки, переможцями були оголошені такі студенти:

1 місце - Валерій Орел (2 курс,медичний факульете №2)

2 місце - Забіла Анна (2 курс,медичний факульете №2)

2 місце - Злотник Анастасія та Дричик Дмитро (2 курс,медичний факульете №2)

3 місце - Литвиненко Артем (2 курс,медичний факульете №2)

   Голова Профкому студентів НМУ Власій Пилипко та заступник Голови Профкому студентів НМУ Михайло Барський привітали усіх, хто зайняв призове місце під час семінару "Актуальні проблеми біохімії", та вручили їм грошові нагороди. Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у їхній діяльності! Профком завжди сприяє розвитку науки та її популяризації серед студентства Національного медичного університету.

Коментарі