Вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні

          Чимало часу вже минуло від тих напружених моментів позаминулої зими. Лютий місяць 2014 року видався найнапруженішим періодом в історії незалежної України. Кожна хвилина в ті дні була наповнена прохолодним відчуттям небезпеки, відповідальність за подальшу долю держави витала поміж барикадами. Саме тоді постало питання "життя та смерті" для цілої нації.Герої Небесної Сотні загинули заради перемоги у цій боротьбі.

          Вже другий рік поспіль українці поминають жорстокі сторінки Євромайдану. Академічна спільнота НМУ імені О.О, Богомольця сьогодні теж вшанувала пам'ять полеглих за вільну Україну. Студенти, ліцеїсти, викладачі, керівництво університету були присутні на алеї Небесної Сотні, де проходила перша частина цього дійства. 

         Після покладання квітів усі учасники направилися до аудиторії №2 морфологічного корпусу, де перед аудиторією виступили декілька ораторів. Декан медичного факультету №2 Наталія Літвінова розповіла про свою безпосередню участь у "Медичній Службі" Майдану, Перед присутніми мали слово також студенти НМУ Жуковська Олеся, яка вчора отримала орден за мужність від президента України та Дмитро Прядун - воїн батальйону імені Кульчицього. Міністр Культури Нищук Євген, Радник Міністра Охорони Здоров'я, екс-депутат Степан Хмара, автор фільму "Реквієм" Дмитро Чирипюк теж розповіли про своє ставлення до Майдану та постреволюційного періоду..У словах. кожного відчувалася скорбота за жертвами революції та війни на Сході України. Кульмінацією сьогоднішнього вечора став показ вже згаданої документальної кінострічки "Реквієм" . Багато хто з присутніх не міг стримати сліз, адже сюжет був емоційно сильний. 

         Профкомівці активно долучилися до  сьогоднішнього вечора пам'яті Небесної Сотні, нам не байдужа доля України. Своєю роботою ми доводимо, що зміни в державі можливі. Для цього необхідно  бути свідомим та відповідальним  громадянином та дбати не лише про себе, а й про країну. 

         Пам'ять про героїв не вмирає, вона житиме тисячоліттями на сторінках історії, ми пронесемо її в наших серцях до кінця.

  

Коментарі