VELO_NMU

Прогрес. Еволюція. Прагнення.
Щодня ми працюємо над цими китами сьогодення. Ми рухаємось і розвиваємось. І це прекрасно..
Але у вирі життя і швидкоплинного часу ми не звертаємо увагу, а часом і зовсім ігноруємо сигнали нашого тіла, "домівки" нашої душі і розуму. Наше тіло - живе, і також потребує руху. Тому приємно спостерігати, як молодь нашого університету - майбутні лікарі, обирають спорт, надають перевагу велотранспорту, розуміючи, що це цілюща пігулка і для здорового організму і для екологічного стану нашого довкілля.
В підтримку здорового способу життя, дню фізичної культури та розвитку велоспорту серед наших студентів, було організовано велопробіг в Пущу Водицю. Дякую всім організаторам заходу і присутнім велосипедистам, що красуються на фото нище))
Гадаю це чудовий початок гарної традиції проводити вихідні разом, брати своїх друзів, велосипеди, їхати за місто і катати в компанії нмушників. Згадайте цей момент, коли ви, набираючи швидкість, розганяєтесь на велосипеді, коли тепле повіятря розвіває ваше волосся і все тіло відчуває силу швидкості... такі почуття захоплюють дух, надихають на щось величне і незвичне.
Слідкуйте за нашим пабліком і відстежуйте нові події, нові заїзди, рухайтесь разом з VELO_NMU)

Кравець Оля

Коментарі