Відбулися, останні в цьому році, збори Профкому студентів НМУ.

В середу, 17 червня відбулися останні, в цьому році, збори профкому. Присутні мали можливість заслухати звіти про роботу що була проведена в профбюро та в комісіях профкому. А також побачити стратегію та напрямки розвитку профкому в майбутньому. 

В спільній доповіді від голів профкому, студпарламенту та СНТ були представленні пропозиції студентського активу щодо зміни правил обрахунку Інтегрованого рейтингового показника студента. Це питання викликало значний інтерес та жваву дискусію, адже є дуже актуальним для кожного студента НМУ. В ході дискусії було висунуто такі пропозиції:

  • Збільшити кількість балів що отримує стипендіат іменної стипендії з +0.2 б до +0.5 б.
  • Старостам гуртків за їх активну громадську роботу, що буде підтверджна рекомендацією від наукового керівника, давати 3 бали.
  • Нараховувати додаткові бали лише тим старостам груп, що працювали на цій посаді довше 3х років.
  • Не нараховувати додаткові бали секретарю студради факультету.
  • Нараховувати додаткові бали за перемоги в олімпіадах і спортивних змаганнях лише якщо вои були здобуті за час навчання в університеті.
  • Нараховувати +0.5 б членам студради гуртожитку.

Кіневий варіант правил розрахунку, що буде представлений адміністрації буде оприлюднений на сайті та в групі профкому дещо пізніше. Запрошуємо всіх до обговорення в коментарях.

Дякуємо всім хто прийняв участь в наших зборах. Ми дуже раді були бачити представників від студпарламенту та СНТ, і дуже вдячні їм за активну участь в обговоренні. Окремо хочеться відмітити присутність на зборах гостей: голови профкому співробітників Лук'янець Марії Михайлівни, заступника голови профкому співробітників Лапко Валентини Григорівни та  директора студмістечка Авгстиновича Івана Ігоровича. Дякуємо вам що знайшли час та завітали до нас. Дякуємо за вашу активну участь та теплі слова підтримки. Сподіваємося, що це не останній ваш візит. Адже ваша оцінка нашої роботи та присутність дуже важливі для нас.

Всім студентам та співробітникам НМУ бажаємо цікавого та продуктивного літа. Та чекаємо на вас, сповнених ентузіазму та нових ідей, на наших наступних зборах в вересні!

Презентації доповідей голів профбюро та голів комісій:

Коментарі