Відбулися звітні збори Профкому студентів НМУ за 2017-2018 навчальний рік

   Профком студентів НМУ плідно працював протягом 2017-2018 н.р. На звітних зборах, 14 червня 2018, ми розповіли, що встигли вже зробити за цей проміжок часу, також поділилися планами на майбутнє.

   Збори вібувалися в аудиторії №3 морфологічного корпусу НМУ. Розпочав зібрання та був головуючим на ньому - Голова Профкому студентів НМУ, Тайєр Юрген. Після короткого вступного слова він нагородив усіх активістів Профкому, які цьогоріч випускаються з університету, грамотами. 

 Традиційно на звітних зборах голови комісій представляли звіт своєї роботи протягом року. Першою мала честь доповідати ВО голови комісії соціально-правового захисту - Кравченко Єва. Вона розповідала про основні напрямки роботи комісії та успіхи у наданні соціальної та матеріальної допомоги. Понад 44 тисячі гривень було виділено профспілкою у якості матеріальної допомоги. Також Єва розповіла про те, що студенти пільгових категорій успішно отримують соціальні стипендії та мають право на знижку у розмірі 49% відсотків на проживання у гуртожитку. 

  Василиків Ростислав розповів про роботу з пільговими проїзними квитками. Він навів статистичні дані щодо ведення роботи з проїзними квитками. Протягом 2017-2018 н.р було видано 51 207 проїзних і зекономлено студентами 5 768 592 гривень.В середньому кожен, хто користується проїзним, зекономив щомісяця 100-190 гривень.

  Наступною доповідала Голова житлово-побутової комісії - Яненко Тетяна. Вона розповіла про напрямки роботи своєї структури: захист прав та інтересів жителів гуртожитків НМУ ім. О.О.Богомольця; покращення житлово-побутових умов проживання студентів; організація дозвілля для студентів у гуртожитках. Також активісти комісії подавали адміністрації пропозиції щодо вдосконалення побутових умов проживання у гуртожитках. Також успіхом роботи комісії стали регулярні кіноперегляди у гуртожитках.

  Про роботу культурно-масової комісії розповідала її активістка - Александренко Надія. Вона доповідала про успіхи у проведенні Четвертого благодійного балу та вручила грамоти волонтерам, які допомагали у проведенні заходу. Також Надія  розповіла про співпрацю з театрами, кінотеатрами та проведення "Poetry.Music.Night.3". У 2017 році був організований захід-вечірка у стилі 80-х років - "Стиляги", під час якого кожен учасник зміг зануритися в атмосферу модників тих часів. Також активно діє літературний клуб "БамBook" та клуб мафії НМУ. Також Надія розповіла про діяльність команди КВН від Профкому студентів НМУ "Trip to Fun".

   Наступним виступав перед аудиторією активіст спортивної комісії - Іванцюра Михайло. Він розповів про проведення таких заходів: майстер-клас з самби, "Козацький герць", "Sport Fest NMU 3.0" турнір з боулінгу та армреслінгу. Також активісти комісії організували відеоконкурс "Танці НМУ".  Протягом 2017-2018 н.р значно укріпились та розвинулись секції танців (бальні, сучасні), аеробіки, акробатики. Також завершився ремонт у приміщенні "Sport Club NMU"  і студенти можуть займатися спортом у кращих умовах. У подальших планах активістів комісії переобладнання залу № 2 та проведення нових заходів.

  Уляна Скоробагата, Голова оздоровчої комісії, доповідала про свої успіхи в роботі. Протягом 2017-2018 н.р активісти реєстрували студентів на стоматологічні та лікувально діагностичні консультації за іншими напрямками, щотижня проводилися заняття з йоги.  Також був проведений захід "День без тютюну", під час якого можна були обміняти цигарку на цукерку. Активісти комісії долучилися до проведення "Днів донора НМУ". Протягом 2017-2018 н.р було зібрано 800 кг макулатури, Зусиллямми активістів комісії була організована поїздка з представленням вистави «Аліса в країні чудес» в дитячий будинок Пролісок, с. Вовків

   Безпосередньо про "Medyk Sport Fest. Try again" розповів один з головних організаторів заходу - Шокур Ігор. Він розповів про нововведення, які були під час цьогорічного заходу та подякував усім волонтерам, які активно долучилися до допомоги у проведенні події, та вручив їм грамоти.

   Ярослав Янковський, Голова інформаційної комісії, розповів про свою роботу протягом року, зокрема про напрямки роботи комісії: журналістська діяльність, створення афіш та оголошень, написання та публікація авторських матеріалів. На сайті Профкому НМУ діє студентський розділ "Stud_Art", де активісти комісії публікують матеріали розважального та соціального характеру: інтерв'ю з цікавими студентами, викладачами, вірші.  Протягом 2017-2018 н.р інформування студентів відбувалося на наших офіційних ресурсах: Telegram; Facebook; Instagram та сайт Профкому студентів НМУ,

  Завершальне слово також належало Голові Профкому студентів НМУ - Тайєру Юргену. На завершення всі учасники зборів зробили колективне фото. Семестр майже закінчився, але Профком студентів НМУ не йде на канікули. Наші активісти будуть старатися для вас протягом 4 заїздів у ОСТ "Медик" та активно інформувати про всі найцікавіші заходи університету. 

Коментарі