Відео операційна НМУ

До кінця боротьби за вихід до фіналу IdeaX лишилось 5 днів! Ми підготували замітку, що допоможе зрозуміти яким чином реалізується проект "відeо-опeраційна" і вказали орієнтовні терміни.

Існує точка зору, що "відeо-опeраційна" потрібна лише тим студентам, що захоплюються хірургією.

Та це не так, вона здатна принести користь усім студентам НМУ, а також, певною мірою, іншим студeнтам-мeдикам України.

  1. Майстер-класи для студентів інших спеціальностей та інтересів. Річ у тім, що хірургічні заходи які можна буде знімати та транслювати онлайн, відбуватимуться в НМУ далеко не кожного дня. Ми можемо з користю використати апаратуру та навички команди відео-операційної, щоб доповнити роботу інших наукових гуртків можливістю зберігати їхній навчальний контент у форматі відео, і, таким чином робити його доступним для всіх студентів. (Термін реалізації: вересень-жовтень 2015)
  2. Старт дистанційного навчання, новітній тренд, що потребує розвитку. Ми маємо ще одну амбітну мету, що її можна розвинути по мірі діяльності відео-операційної – підготовка відеокурсів та eлeктивів для студентів. Річ у тім, що в НМУ є багато цікавих викладачів, що підготували дійсно передові елективні курси з різних дисциплін. Та за низки факторів вони є малодоступними для широкого загалу. Ми хочемо конвертувати кілька таких курсів у формат відео, щоб їм можна було вивчати дистанційно.(Термін реалізації: березень-квітень 2016)
  3. Приклад низової ініціативи, що змогла. Розвиток студентського активізму та майбутніх низових ініціатив. Тут усе просто. Багато студентський проектів НМУ, що перемогли у міжнародному чи всеукраїнському конкурсі ви можете назвати? Мабуть ні. Ми сподіваємось, що подібно до того як арт-простір «Вежа» в КПІ став зразком для багатьох ініціативних студентів, перемога «відео-операційної» дасть поштовх студентам НМУ втілювати у життя свої проекти і мрії, шукати однодумців, створювати команди, боротись за гранти в IdeaX та інших конкурсах. (Термін реалізації: постійно;) )
  4. Досвід роботи гуртків кафедри оперативної хірургії та хірургії №4 показав, що в більшості випадків запрошені на засідання гості можуть не тільки продемонструвати студентам практичні навички, а й поділитись цінним клінічним та життєвим досвідом. Але: заняття, відробки, робота, чергування, та багато іншого стають на заваді відвіданню таких зустрічей з медичними світилами. Ми мріємо, щоб студенти могли не тільки прийти туди і спілкуватись наживо, а й переглянути ці зустрічі онлайн чи у записі. (Термін реалізації: вересень-жовтень 2015)

  5. Відeо-опeраційна – це наша спільна історія успіху, перемога кожного хто віддав свій голос за цей проект. Тільки уявіть собі, що коли з часом, проект житиме і розвиватиметься, кожен з вас зможе не лише користуватися його доробком, а й з гордістю сказати: "Я вірив у цю перемогу, я підтримав проект ще тоді, коли він зароджувався і ніхто не розумів, що з цього вийде".

Навіть якщо ми не переможемо в IdeaX, ваша підтримка надихатиме нас працювати далі, шукати інші джерела фінансування та шляхи реалізації, і зробити цей проект реальністю, можливо лише на кілька місяців пізніше.

А щоб ми перемогли потрібно зовсім небагато:

  1. Проголосувати за проект на сайті: goo.gl/dNLmTG
  2. Поділитися цим записом на своїй стіні
  3. Розповісти про нього усім друзям які ще вагаються голосувати чи ні;)

відео операційна

Коментарі