Відвідайте безкоштовну для студентів НМУ виставу від "Дивних людей"!

   Як часто ми все прикрашаємо. Здавалося б така безневинна брехня. Та й по суті що в цьому такого? Просто хочемо здаватися кращими, успішнішими. Але ж як часто відбувається: закінчуєш університет, отримуєш диплом і думаєш: "Таааак! Зараз я весь Світ поставлю на коліна!" Ну і для початку влаштовуєшся на роботу якимось торговим представником, або оператором коллцентру. І говориш сам собі: "Ну це ж тимчасова робота - я тут не назавжди - так, щоб гроші були у кишені".
  Працюєш, живеш від зарплати до зарплати, купуєш ноутбук, але підкорити Світ ти ще не передумав: "Почну завтра". І так минає 5 років, 10 років. І ти потихенько звикаєш до  того життя, яке у тебе вже є. І ти починаєш виправдовувати себе, прикрашати: "Адже багато хто живе так". І думки про те, що можна домосягти чогось стають менш реальними. Потім вони стають не реальними. Потім ти взагалі намагаєшся про це не думати, бо думки ці починають тебе дратувати. Ось тоді і настає та сама смерть. Ти вмираєш, коли перестаєш хотіти чогось  більшого.
  Так, стоп камера ....
  Стоп клавіатура ...
  Агов, та ви що? Це буде комедія, пузики надірвете, ви будете в шоці.
  Так, філософії теж торкнемося, як же без цього. Це ж нова прем'єра від "Дивних". Буде музично, весело і атмосферно, власне як і завжди на наших виставах.
  Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання
від акторів театру Артема Новикова та Юрія Громового.

  За бронюванням квитків звертайтесь до:
Ігор- 0988547280
Анастасія -  0933614852

Коментарі