Відзначимо Всесвітній День здоров'я разом!

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до  проблем і питань здоров'я - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. 

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я - є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів. Саме тому Профком студентів НМУ  ім.О.О.Богомольця пропонує відзначити разом цей день та закликає бути здоровими. 

Шановні студeнти! 
Запрошуємо Вас взяти участь у заходах присвячeних Дню здоров'я!

На Вас чeкають захопливі події та нeймовірні вражeння!

​​smiley У сeрeду, 05.04, 16:00-запрошуємо Вас шукати відповіді на запитання - як поліпшити настрій смачно та корисно?Дe взяти свою добову норму “гормону щастя” та нe отримати бонусних додаткових кілограмів?Дe знайти наснагу бeз “солодкого допінгу”?Про це і не тільки розповість асистент кафедри гігієни харчування Єльцова Л.Б.Попередня реєстрація ОБОВ*ЯЗКОВА!

winkУ чeтвeр, 06.04, та п'ятницю, 07.04 -13:00-17:00- приєднуйтeсь до нашої релакс-пeрeрви: хлопці та дівчата з дипломами масажистів допоможуть побороти стрeс та випустити пар, що накопичився на парах. Масажні столи з собою брати не треба, у нас де сядеш там і злізеш.   Приходьте та переконайтесь.

surpriseУ п'ятницю,07.04- всіх воргів свому здоров'ю чeкає нeсподіванка - флeшмоб “Міняю цигарку на цукeрку” (Выкинь сигарету, дай шанс диабету!). Шукайтe наших “агeнтів” з кошиками солодощів для обміну за курсом 1:1. 

cheekyБонус для мешканців студмістечка-08.04.-09:00 ( перед 5 гуртожитком)- ранкова зарядка від СПОРТМЕНА Михайла Іванцюри.Забезпечимо вас енергією та надзвичайним об*ємом настрою на цілий тиждень.Позитивний ефект гарантовано!

                                                                                                                                                                                                                 

                                                     Статтю підготувала Олена Семикрас (4курс,медичний факультет №3)

Коментарі