Волейбольна першість НМУ

  Із впевненістю можна сказати, що всі студенти нашого університету в перервах між навчанням хочуть трохи розвіятися,відпочити від складної науки. Для тих, хто полюбляє проводити вільий час активно, Профком Студентів НМУ надав можливість позмагатися у міжфакультетському турнірі з волейболу. Командна гра вимагає від учасників не лише високих фізичних даних кожного з них, але й  злагодженої взаємодії всередині колективу. 

  Для участі у спортивних змаганнях 13 березня було зареєстровані п'ять команд: "Фаворит" ( І Медичний, капітан Соня Кравченко), "Надежда" (Фармакологічний ф-тет, Білоцький Артем), "Капітошка" (Профком НМУ, капітан Михайло Іванцюра), "Пора домой" ( ІІ Медичний, капітан Григорій Стрикун), "Екватор" (Стоматологічний ф-тет, капітан Бондаренко Вадим), на жаль, команда ФПЛЗСУ не прибула на місце. Перші три гри проводились за системою "на виліт", потім боротьба тривала за призові місця: перше, друге чи третє. 

 Після короткого вступного слова Голови Профкому Студентів НМУ - Власія Пилипка, розпочалася запекла гра. Протягом декількагодинних звитяг команди робили все, що було в їхніх силах, щоб стати переможцями, але першість здобуває найкращий, У фінальних іграх трійка лідерів вже боролася за абсолютне чемпіонство в цих змаганнях.

За результатами волейбільного турніру:

I місце - Стоматологічний факультет

II місце - І Медичний факультет

III місце - Команда Профкому НМУ

  Учасники демонстрували свої найкращі вміння та навички у волейболі. Захід було проведено успішно, всі присутні провели свій час весело та з користю.Спорт об'єднує людей, готуймося до наступних випробувань для нашого тіла та духу!

Більше фотографій за посиланням http://www.ex.ua/99191150

 

 

 

Коментарі