Всеукраїнська патріотична акція «День Єднання - Україна - це Я»

21 лютого 2016 року о 18.00  одночасно в 10 містах України громадяни пов'яжуть тисячі жовто-блакитних стрічок навколо головних адміністративних будівель своїх міст (міських рад).

У Києві, на Майдані Незалежності кадети, волонтери, військові АТО, студенти, представники профспілок та відомі діячі культури розгорнуть найбільший в Україні прапор (200 квадратних метрів), зшитий з прапорів, зібраних у ключових місцях героїчних подій новітньої історії України – із Донецького аеропорту, Революції Гідності, Пєсків, Слав'янська, місця блокади Криму тощо.

Учасники отримають стрічки, які зможуть додати до спільної стрічки міста. Активісти пов’яжуть спільну стрічку на головну адміністративну будівлю міста, для демонстрації світовій спільноті, українським воїнам АТО, громадянам, політикам і чиновникам – силу, єдність та суб'єктність громадянського суспільства України. Його готовність брати на себе відповідальність та безпосередньо змінювати країну.

 Після розгортання прапору активісти запалять на майданах тисячі лампадок і свічок в пам'ять про патріотів, які віддали життя, захищаючи гідність українського народу.

 За тиждень до акції, волонтери почнуть розповсюджувати тисячі запрошень та жовто-блакитних стрічок для Акції.

Організатори акції – представники міжнародної спільноти "Україна це Я" – стверджують - "Сьогодні вкрай важливо знову надихнути громадян, дати новий поштовх суспільству у боротьбі за своє майбутнє на всіх фронтах. Відстояти право народу самостійно розробляти і приймати народну Конституцію, відстояти проведення ключових змін в країні, попередити становлення нової корупційної системи".

Оргкомітет Акції: Вячеслав Богуславський, Олексій Жмеренецький, Ірина Суліковська, Володимир Савчук.

Контакти: Ірина Суліковська – (063) 804-30-50

Коментарі