Встигли зробити все та навіть більше | Підсумкові збори Профкому студентів

         Кожен рік вносить певні зміни в роботу та життя Профкому студентів НМУ. Результат наших старань найбільшим чином залежить від особистих здібностей кожного з активістів та злагодженої роботи всієї команди. Підводячи підсумок роботи нашої організації протягом 2015-2016 н.р., можна із впевненістю сказати, що ми значно покращили рівень продуктивності нашої діяльності – заходи стали масштабнішими, збільшилась їх кількість, покращилась якість. Повага до Профкому з боку студентства також значно зросла.

         Чим ж займалися ми протягом цього року та які в нас плани на майбутнє? На  підсумкових зборах Профкому студентів НМУ по роботі за 2015-2016 н.р.  можна було дізнатися про всі нюанси нашої діяльності протягом цього періоду часу.

         Захід відбувся 16 червня 2016 р. в аудиторїї №3 морфологічного корпусу. Перед студентами виступили голова Профкому та його заступники, голови комісій Профкому. Кожен з ораторів представляв загалу річний звіт про особисту роботуі, діяльності всього Профкому чи праці конкретної комісії:

         Михайло Барський (заступник голови Профкому) виступав із доповіддю про роботу комісії  соціального і правового захисту. Цілий рік активісти цієї галузі старанно вели облік пільгових категорій студентів, вносили дані в АСУ (автоматизовану систему управління). Протягом звітного року було виплачено 114 тисяч гривень матеріальної допомоги тим, хто її потребував.

         Результатами по роботі з проїзними поділився Юрій Ломага, він наголосив на тому, що протягом 2015-2016 н.р. було замовлено 45 707 проїзних квитків, завдяки цьому, економія для студентів склала близько 4,5 мільйонів гривень. Майже кожен другий студент замовляє пільгові квитки для проїзду в громадському транспорті у Профкомі. Також студенти мають змогу користуватися проїзними і під час літніх місяців.

        Житлово-побутову комісію представляла Христина Копцюх. Вона розповіла про всі зміни, які сталися в гуртожитках нашого університету. Зокрема мова йшла про пральні машини, які були закуплені для гуртожитків №7 та №7А. Активісти цієї комісії брали участь у поселенні студентів першого курсу та у формуванні списків рекомендованих на поселення на наступний рік.

        Заступник голови Профкому Віталій Мельничук розповів про роботу культурно-масової комісії. Ця діяльність є дуже важливою як для Профкому, так і для всіх студентів. Було проведено чимало заходів, серед яких «Poetry.Music.Night»,  ярмарок «Фабрика святого Миколая» та «Другий благодійний бал». Завдяки останньому було зібрано понад 26 тисяч гривень. Ці кошти будуть передані у військовий шпиталь ветеранів ВВВ, учасників бойових дій та АТО. В участі та організації балу взяли участь понад 200 осіб. Також Віталій розповів про активну діяльність наших волонтерів, літературний клуб «Бамбук» . Допомагають в роботі культурно-масової комісії всі без винятку активісти профкому.

       Голова спортивної комісії  В’ячеслав Бунякін представив звіт по своїй роботі. Найбільшим досягненням він вважає створення Спортивного клубу НМУ. Від імені  активістів та студентів була висловлена вдячність адміністрації університету за підтримку в удосконаленні матеріального забезпечення спортивного залу.

         Про діяльність оздоровчої комісії розповів її голова Віталій Денисюк. Він організовував декілька суботників у таборі «Медик», наступний буде цієї суботи 18 червня. Члени комісії займуться підготовкою території табору до початку літнього сезону. Голова комісії розповів, що ведуться активні переговори щодо можливості відпочинку наших студентів на морі. Він також закликав усіх відвідати табір «Медик» під час літніх заїздів.

         Розяєв Максим (голова інформаційної комісії) поділився новинами у своїй діяльності. Він розповів, що кожного дня ведеться активна робота з сайтом профкому та групами в соцмережах. Активісти цієї комісії забезпечують інформаційну підтримку кожного із заходів: розробляють афіші, поширюють їх. Цього року значно розвинулась журналістська діяльність. Про кожен захід, в якому Профком бере участь чи є організатором, на нашому сайті максимально швидко з’являлася якісна стаття. Максим наголосив на тому, що склад комісії є невеликим, тому Профкому потрібні креативні люди, які полюбляють мати справу з інформаційними технологіями. Також планується створення журналістської команди для ще більш продуктивного й швидкого інформування наших студентів про події в університеті.

       Остаточний підсумок підвів голова Профкому студентів Власій Пилипко. Він подякував адміністрації за надане Профкому додаткове приміщення. Власій розповів про всі позитивні зміни, які відбулися у нашій організації, про колективний договір з адміністрацією університету, який спрямований на покращення матеріального становища студентства. Спільно з ректором університету Катериною Миколаївною, вони висловили подяку та вручили грамоти усім, хто брав активну участь в організації «Другого благодійного балу НМУ»,  «Медик  Спортфесту», а також нагородили усіх шестикурсників, які зробили вагомий внесок у розвиток Профкому студентів НМУ. Колектив також подякував оплесками Власію за роботу протягом року.

     Ректор НМУ імені О.О. Богомольця Катерина Миколаївна Амосова, щиро подякувала Профкому студентів за активну діяльність та  розповіла про деякі аспекти діяльності адміністрації на благо студентів. Зокрема про плани, щодо покращення матеріального-технічного становища. Про проблеми, з якими довелось стикнутись Загалом планів дуже багато, як і досягнень за звітний рік.

    Колектив профкому студентів подякував Катерині Миколаївні за підтримку студентських ініціатив та значний внесок в благоустрій університету.

    Діяльність кожного активіста є дуже цінною та важливою для Профкому студентів НМУ. Завдяки міцній команді та злагодженому колективу в нас виходить успішно організовувати різноманітні заходи та займатися питаннями захисту студентів. З кожним роком наша активність лише зростає, і студенти в цьому переконуються особисто. Ми дуже задоволені результатом роботи Профкому студентів в звітному році, тому продовжимо нашу роботу у тому ж інтенсивному дусі. До нових зустрічей! Приєднуйтесь до нас та ставайте частинкою сильної команди.

Коментарі