Вихідні у багнюці, ще й під обстрілом! | Студенти вже втретє пройшли «Medyk Sport Fest»

   Третій рік поспіль табір «Медик» став місцем, де студенти НМУ випробовували свою силу як фізичну, так і моральну. Протягом трьох днів вони долали нелегкі перешкоди, були у багнюці і навіть під обстрілами!

   Активісти Профкому студентів НМУ за підтримки адміністрації університету та Студентського парламенту НМУ організували «Medyk Sport Fest. Try again».  Участь у заході взяли 16 команд, кожна з яких складалася із восьми людей.

  Перед нічним етапом кожна команда виступала на сцені з власною творчою візиткою. О 23:00 перші учасники відправилася на його проходження. Серед перешкод були: етап з шинами, перекладинами, лабіринт із багнюкою, який учасники проходили з вимкнутими ліхтариками, перешкода з ямою і колодами, сліпе проходження капітана команди з підказками на латинській мові. Остання команда дісталася фінішу о 03:00.

   Наступного дня організатори підготували для команд дещо особливе. Перед початком етапу кожного учасника команди екіпірували та озброїли пейнтбольним маркером. Вони долали етапи під обстрілами «ворогів», які заховалися у лісі. Одним із етапів було завдання із тактичної медицини. Учасникам проводили СЛР та визначали опікову поверхню у «постраждалого».  Фіналом дня став конкурс, який відбувся на пляжі. Студентам потрібно було перекочуватися один по одному. Під час проходження завдання команду обливали водою із відер.

   Призові місця за результатами суддівських оцінок зайняли:

1 місце – «Banda»

 

2 місце – «Кулак ярости»

 

3 місце – «Suicide Squad»

 

   За найкращу візитку була нагороджена запрошеннями на Четвертий благодійний бал команда «Скажені сабінянки».

 

   Протягом усього часу проведення «Medyk Sport Fest. Try again» невтомно працювали волонтери, які допомагали на всіх ділянках ОСТ «Медик». Особливу вдячність висловлюємо головним організаторам заходу – Ігорю Шокуру та Анастасії Острик. Учасники, волонтери та організатори залишилися задоволеними заходом.

  Усі команди викладалися на повну, але перемогу здобуває найсильніший. Головне – враження, адже вихідні, проведені в атмосфері «Спорт Фесту» запам’ятовуються назавжди, а учасники, які не потрапили у список фіналістів, матимуть змогу взяти реванш уже через рік.

   Більше фотографій за ПОСИЛАННЯМ.

Коментарі