Висловлюємо подяку адміністрації НМУ

    Висловлюємо подяку Ректору Катерині Миколаївні Амосовій, Проректору з науково-педагогічної роботи та перспективного розвитку Никитюку Олександру Андрійовичу  та всій  адміністрації  НМУ імені О.О. Богомольця за покращення умов навчання в корпусах та проживання в студентському містечку.

   Останнім часом все частіше можна побачити жваву роботу над тим чи іншим об’єктом в нашому університеті. Нещодавно на території НМУ було облаштоване спеціальне місце для паління. Таке ж місце існує на території студмістечка на вулиці Шутова. Так звана серед студентів «Курілка» біля входу до університету віднині втратила своє колишнє призначення.

                

                         Місце для паління на території студмістечка (вулиця Шутова)

                          https://pp.vk.me/c615731/v615731576/3883/uryNqktAXEs.jpg

       Місце для паління на території НМУ (накриття буде скоро встановлене)

    

  Також за сприяння адміністрації університету була проведена заміна вікон у гуртожитку №5,  оновився та підтримується благоустрій на території всього студмістечка. Тепер студенти можуть насолоджуватися міні-інфраструктурою свого місця проживання.

                                       

                                                                                                                  

                   

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

        

        

    Ремонт не оминув і морфологічний корпус нашого університету, нещодавно тут була оновлена освітлювальна система на 3 поверсі.

                  https://pp.vk.me/c615731/v615731576/3890/ZTrH3as9A80.jpg

                Добре, що адміністрації університету не байдуже, в яких умовах навчатимуться та проживатимуть студенти. Відгуки про виконаний об’єм роботи  неодмінно будуть схвальними.  Чистота та порядок тепер будуть на всій території, яка належить НМУ імені О.О. Богомольця.

 

Коментарі