Висловлюємо вдячність супермаркету медичного одягу "Люди в білому" за співпрацю протягом фестивалю "MedDrive"

  Протягом трьох днів в НМУ імені О.О.Богомольця відбувався фестиваль творчості "MedDrive". На сцені конференц-залу фізико-хімічного корпусу студенти демонстрували свої таланти. 

   Інструментальні та вокальні виступи, танці, гумористичні сценки від команд КВК і вистава "Маленький принц" від творчого об'єднання "Майстерня маленького принца" - все це глядчі могли побачити, відвідавши "MedDrive". Завершальною частиною фестивалю були спортивні змагання "SportDrive", де студенти могли випробувати свої силу та дух. 

   Завдяки нашим партнерам, першому супермаркету медичного одягу "Люди в білому", окрім приємних емоцій, учасники фестивалю отримали сертифікати від однойменного магазину. Кожен власник такого призу має можливість скористатися ним та придбати будь-яку річ у "Люди в білому" абсолютно безкоштовно чи зі знижкою! Висловлюємо вдячність першому супермаркету медичного одягу "Люди в білому" за надані подарункові сертифікати та сподіваємося на подальшу співпрацю у розвитку студентських ініціатив та їх заохоченні!

 

Коментарі