Виступили з новим складом та гумором| "Trip to Fun" знову жартував у Прилуках

   Медичний гумор знову піднімав настрій глядачам осінньої Ліги КВН у місті Прилуки. Команда КВН Профкому студентів НМУ "Trip to Fun", суперфіналіст минулого сезону, вперше виступила оновленим складом.

   Захід набрав повну залу глядачів. Взяли участь 8 команд, серед яких були як аматори, так і професіонали з різних куточків України. Нагода відкрити захід та розігріти публіку випала саме нашим акторам: вони виступали першими. Зал активно зутрів команду "лікарів" та їхній медичний гумор.
   Капітан та тренер команди ,Макаренко Олександр, позитивно оцінює перший виступ оновленого "Trip to Fun". "Попри те, що ми не зайняли призового місця, наші нові актори отримали важливий досвід для здобування перемог у майбутньому. Нам необхідно краще "зігратися" між собою. Це приходить тільки з часом", - розповідає Олександр.

   В цілому враження нових учасників "Trip to Fun" від свого першого виступу залишилося позитивним. Вони рішуче налаштовані вдосконалювати свої акторські вміння та рівень командної гри. Бажаємо їм подальших пермог!

Коментарі