Як студенти в "Медику" відпочивали

   Новий навчальний рік розпочався. Студенти готові вивчати медицину з новими силами, адже за літо вони оздоровилися  у ОСТ "Медик"!

   Вже 2 рік поспіль студенти НМУ ім. О. О. Богомольця мають змогу безкоштовно відпочити в цьому мальовничому місці. Цього літа протягом 4 заїздів відпочили 523 студенти. Більшість із них залишила позитивні відгуки про свій відпочинок, адже ті яскраві емоції і враження надали їм заряд на весь рік. Відпочивальники не сумували жодного дня! Активісти Профкому НМУ розробили план заходів, який зробив відпочинок ще насиченішим.

   Кожного дня проводились спортивні змагання з волейболу/футболу/баскетболу, турніри із шахів і шашок, різноманітні ігри і квести: "Alias", "Крокодил", "Шпигун". Переможці отримували солодкі призи. Організатори провели вже традиційні для табору свята: Івана Купала, День Нептуна, в якому брали участь не тільки студенти, а й викладачі нашого університету. Щовечора всі відпочивальники мали змогу подивитися фільм під відкритим небом або ж посидіти біля багаття за чашкою теплого чаю під гітарну музику та теплі розмови. Багато студентів оцінили хорошу якість 3-х разового харчування у таборі.

   Відпочинок у "Медику" - спогади на все життя. Хто тут був, той особисто переконався у цьому. Долучаєтеся до нас! Відпочивайте разом з нами!

Коментарі