Ярмарка до Дня Святого Миколая

 

           Стати частинкою свята, сворити затишну атмосферу в НМУ, допомогти тим, хто потребує помочі. Волонтери від Профкому та просто небайдужі студенти організували благодійний ярмарок присвячений Дню Святого Миколая!
          

    Напередодні Дня святого Миколая, 15 грудня, ми перетворили другий поверх Морфологічного корпусу на справжній передсвятковий світ. Більшість з виставленої на продаж продукції була виготовлена власним старанням волонтерів. Відгукнулось безліч наших небайдужих студентів. Одні випікали солодощі, інші принесли свої вироби (хенд-мейд). Звісно, це все зробити ми змогли лише завдяки злагодженій роботі нашої волонтерської команди.Також  відвідувачам була представлена колекція фотграфій зроблених учасниками "NMUGRAM". Кожен мав змогу підтримати цю благодійну акцію, придбавши те, що найбільше припало до душі.

  

  Бути волонтером на такому заході означає присвятити цій справі весь день. Про свою благодійну діяльність нам розповіла студентка першого курсу Марія Латчук  

 

  «Чому я вирішила стати частинкою цього дійства? Найперше -  це ,мабуть,  віра в те, що своїми справами я зможу допомогти комусь, подарувати хоча б одній дитині свято, або тепло бійцю, показати, що вони нікому не байдужі. Саме ​для цього ми створили ярмарку, за допомогою неї була долучено велика кількість людей до хорошої справи» 

 

 

 

 

     

  За словами організаторки заходу Юліани Наумчук, всі кошти від продажу передсвяткової продукції підуть на подарунки хворим дітям та на ліки     бійцям, які проходять реабілітацію.

 

 

 

 

   Робити добрі справи - почесно. Волонтери НМУ справилися зі своїм завданням на відмінно. Допомагаймо іншим , і тоді світ стане кращим.

 

 

Коментарі