Захисти своє кохання! | 13 ЛЮТОГО - Всесвітній День презерватива

Фундація АнтиСНІД-США в Україні/AIDS Healthcare Foundation Ukraine (АHF) спільно з Благодійною організацією «Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» та іншими партнерами запрошують студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяти участь у відзначенні Всесвітнього Дня Презервативу/ International Condom Day (ICD), який відбудеться 13 лютого 2016 року напередодні Дня усіх закоханих.          

Всесвітній День Презервативу відзначається по всьому світові з 2007 року у більш ніж 40 країнах світу. Міжнародна організація AHF щорічно відіграє значну роль у підготовці та проведенні заходів, присвячених цій події у всіх країнах, де впроваджує своєї діяльність, в тому числі в Україні.

Під час відзначення  ICD в різних куточках світу піднімаються актуальні питання, пов'язані зі сексуальними контактами та необхідністю дотримання безпечної статевої поведінки.

Концепція охорони громадського здоров’я може по-справжньому розвиватися тільки за умови, коли здоров’я кожного є найвищою цінністю. Саме це прагнення  суспільства стає основною метою діяльності багатьох громадських організацій та об’єднань, в т.ч. AHF, які покладають максимум зусиль для адвокації та пропагування здорового та безпечного способу життя, профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом та ВІЛ-інфекції.

З 2008 року в Україні відбулася зміна домінуючого шляху інфікування ВІЛ з парентерального при вживанні наркотичних речовин на статевий, переважно при гетересексуальних стосунках. У 2014 році питома вага такого шляху інфікування серед дорослого населення старше 15-ти років становила майже 70% від усіх нових випадків ВІЛ-інфекції. Це свідчить, нажаль, що наразі все ще існує значний брак знань та достовірної інформації про способи індивідуального захисту та необхідність використання презервативів. Саме з метою інформування про важливість турботи про власне здоров'я та здоров'я свого партнера великої кількості людей, надати достовірну інформацію сексуально-активним людям про презерватив, як про надійний засіб захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ, і створений Всесвітній день презервативу.


КОНЦЕПЦІЯ
International Condom Day (ICD)
Всесвітній День презерватива
Київ 2016

Вступ

З метою інформування громадськості про важливість турботи про власне здоров'я і здоров'я свого партнера, надання достовірної інформації сексуально активним людям про презервативи, як про надійний засіб захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ, проводиться Всесвітній день презерватива.

Опис активностей

13 лютого 2016 року

Основне гасло акції: ЗАХИСТИ СВОЄ КОХАННЯ (Wrap your LOVE)

Частина 1.

Вуличні заходи.

Початок о 11.30

Вуличний захід проходитиме на території Музею історії України у Другій світовій війні у Києві (вул. Лаврська, 24) перед монументом Батьківщини-Мати та розпочнеться об 11.30.

Для участі у заході запрошуються молодіжні та громадські організації, в т.ч. представники ВІЛ-сервісних та партнерських організацій AHF Ukraine, а також студентські об'єднання Києва. Вітається використання маркетингових матеріалів організацій-партнерів.

Учасники (орієнтовно очікується від 50 до 100 осіб), у футболках з логотипом акції розгорнуть великий банер з символікою акції та слоганом і відпустять в небо повітряні кульки (футболки, презервативи, а також круасани і солодкі газовані напої будуть надаватись учасникам флешмобу БЕЗКОШТОВНО)

Проводитиметься фото та відео зйомка для подальшого формування міжнародного відео ролику.

Частина 2.

  • Прес-брифінг
  • Тестування та освітньо-розважальна програма.

Початок о 13.00

Вхід до Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська 10-12) платний – 50 грн, учасникам флешмобу – БЕЗКОШТОВНИЙ.

У Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська 10-12) в партнерстві з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» буде організовано освітньо-розважальна програма в рамках «Ярмарку Любові», що буде супроводжуватися тестуванням на ВІЛ та розповсюдженням презервативів LOVE™ Condoms.

1й зал:

  • Секс через погляд митця: у кіно, в мистецтві, музиці та у моді
  • Здоровий спосіб життя та безпечна поведінка
  • Вільний простір: зустрічі та дискусії - teenergizer, ЛЖВ, ЛГБТ

2й зал:

  • Благодійний продаж футболок
  • Зона make-up та фотосесій
  • Безкоштовне тестування на ВІЛ та розповсюдження презервативів LOVE

3й зал:

  • Відео-інсталяція Ай Вейвея
  • Також заплановано виступи музичного та танцювального гуртів.

Тестування на ВІЛ та поширення LOVE™ Condoms проводитиметься протягом усього часу роботи «Ярмарку Любові» - з 11 по 14 лютого.

ЗМІ будуть запрошені для висвітлення обох частин заходу.

Коментарі