Життя в гуртожитку - "не фонтан"? Зроби його кращим!

У Вас виникали проблеми із гуртожитком? Вас хотіли виселити? Вас не зовсім влаштовує те, що відбувається у вашому гуртожитку? Або у вас є нові ідеї щодо покращення проживання студентів??? Тоді Вам до нас!!!

14.09.2015р. відбудеться чергове засідання житлово-побутової комісії у приміщенні Профкому студентів НМУ, де розглянемо проблеми, які виникають  в наших гуртожитках, план роботи на наступний навчальний рік, вислухаємо усі Ваші думки, щодо створення комфортних умов проживання  для студентів.

14 вересня 17:00 в Профкомі студентів НМУ

Приходьте з новими ідеями та побажаннями)))

Будемо раді бачити ВСІХ!!!!

Чекаю на ВАС!!!

Більш детальна інформація:

http://profkom-nmu.kiev.ua/content/studmistechko_nmu

(097) 349-28-57 Таня Хінальська

Коментарі

Жіночий душ в 4-ому гуртожитку, це просто неможливо, працює три кабінки на весь гуртожиток, черги величезні!!!
Оцінити: 
0
Дякуємо Вам за інформацію! Ми спробуємо поспілкуватися з адміністрацією та вирішити цю проблему.
Оцінити: 
0
Вікна в гуртожитку ніяк не досклять, жахливі протяги і дубарь
Оцінити: 
0
Газові плити теж працюють через одну
Оцінити: 
0
Уточніть, будь ласка, у якому саме гуртожитку
Оцінити: 
0
В гуртожитку #2 не працюють крани в туалеті та кухні , пральних машин не має, газові плити в жахливому стані, таракани такого віку, що скоро будуть подавати документи в НМУ, є читальний зал це +, але сидіти в ньому можливо тільки літом. Прошу вас вланаии ці проблеми на вашому засіданні , і ще , душ це щось ,30 хв хлопці 60 хв дівчата , або зробити порівну , або буде підніматись питання про гендерну нерівність.
Оцінити: 
0
Cитуація із 2 гуртожитком, справді, жахлива. Ми спробуємо владнати ці проблеми по мірі можливості, але для цього нам також необхідна людина із гуртожитку №2, яка змогла б нам в цьому допомогти. Якщо ви не передумали щось мііняти у вашому гуртожитку і у вас є для цього бажання, будь ласка, зв'яжіться з головою житлово-побутової комісії Профкому НМУ - Таня 0973492857
Оцінити: 
0
Чому не можна зробити вхід у гуртожиток цілодобовим?
Оцінити: 
0
В 2 гуртожитку немає пральних машин.І коли працює душ-немає гарячоі води в крані.З тараканами можна змириться...А з цим ні.Дякую.
Оцінити: 
0
Гуртожиток №7 гарячої води немає 2 роки!!! Студенти не моржі!
Оцінити: 
0
А яке має право комендант заставляти людей прибирати сніг?!
Оцінити: 
0
пункт Угоди на проживання в гуртожитку № 3.1.14. Брати участь у благоустрої й озелененні прилеглої до гуртожитку території, охороні зелених насаджень, обладнанні, ремонті і належному утриманні спортивних та дитячих майданчиків, а також у дрібних роботах громадського характеру, в т.ч. у проведенні санітарних днів (представники студентської ради гуртожитку мають право висловлювати свою думку відносно доцільності таких робіт).
Оцінити: 
інша справа, якщо заставляння було в неприйнятній формі, тоді опишіть конкретніше ситуацію, розберемось
Оцінити: 
Згідно якого наказу обмежене відвідування (дозволено тільки батькам і рідним) гуртожитку 6 з 5.03 до 8.03? І взагалі в усі вихідні, які тривають довше 2 днів?
Оцінити: 
0