Наші проекти

ISIC

ISIC — International Student Identity Card
Оформи та отримай знижки в різних закладах по всьому світу!

Для оформлення потрібно:
-1 кольорова фотокартка 3х4;        -150 гривень.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (093) 593-68-84 Віталій

 

ЛІКАРСЬКІ ПЕЧАТКИ

                                                  ПЕЧАТКА
 1) Ціна печатки

Sport Club NMU

В конце сентября 2015 года, совместными усилиями профкома и кафедры физ. воспитания НМУ им. А. А. Богомольца, открыта секция с комплексными тренировками для всех студентов. 
Мы занимаемся: акробатикой, спортивной гимнастикой, воркаутом, трикингом, спортивными танцами, стрейчингом, фитнесом, капоэйра, контактными видами спорта.

Лікарські печатки

Печатка лікаря - це невід'ємний атрибут документообігу в сфері лікарської практики. Враховуючи той факт, що медичні працівники несуть персональну відповідальність за завірені документи, кожному з них необхідна печатка лікаря на додаток до друку лікарні. Профком студентів НМУ пропонує високоякісну продукцію за неймовірно низькими цінами! Вигідні умови, австрійська якість та великий вибір ескізів допоможуть вашому слову лікаря стати юридично підкріпленим!

Допомога АТО

В нашій країні триває перемир'я. Криваве та жорстоке перемир'я, коли хлопці на передовій залишились сам на сам з ворогом. Але їм так необхідна наша допомога... Адже вони роблять надлюдські зусилля, щоб війна не докотилась до нас. Щоб ми і надалі ходили з друзями на ароматну каву в холодну пору року. І не переживали за те, щоб можна було вийти на вулицю і мати, що поїсти, а щоб найбільшою нашою проблемою було те, що ми замерзли, чекаючи автобус.

БамBook

"БамБук - це не просто збори людей, яким подобається читати. Це тепла атмосфера, це багато філософії та сміху, багато емоцій, це нові друзі, та багато нових книжечок" (Дарья Тюшкевич, активіст клубу.)

Що може бути краще за прочитатану книгу? Правильно, книга обговорена в колі друзів, однодумців. БамБук - це ваш провідник в неосяжний світ літератури. Тут ви будете не лише читати нові книжки, дискутувати, розвивати свій світогляд та самовдосконалюватися, але й знайдете багато нових друзів та цікавих ідей.

Читай. Обговорюй. Розвивайся