Рекомендації щодо розміщення інформації на сайті

Друзі, з метою підвищення оперативності викладення інформації на сайт, а також для того, щоб ваші матеріали не губилися в числених повідомленнях в ВК та не залишалися лише словами, сказаними один одному, ми хочемо створити систему, яка б дозволила ефективно боротися з цими недоліками. На перший погляд може здатися, що вона створить певні незручності для вас, але якісне інформування студенства того варте!

На сайті можна виставляти матеріали 4х видів:

 1. Стаття - використовується для розміщення новин, презентації проектів, реклами проектів, заходів, іншої динамічної інформації Відображається на головній сторінці у вигляді анонсу та в блоці останні новини. Має досить чіткі обмеження щодо оформлення, Приклади: http://profkom-nmu.kiev.ua/news/antykafe_campus, http://profkom-nmu.kiev.ua/news/beardyman_coffee_113
 2. Сторінка - використовується для розміщення більш статичної інформації. Як наприклад інформація про постійні знижки, довготривалі проекти. Використовується для створення розділів на сайті. Може відображатися на головній сторінці у вигляді анонсу, в розділі "наші проекти", посилання на сторінку може бути пунктом меню.  Приклади: Автошкола, БамBook.
 3. Реклама в слайдах - відображається на головній сторінці. Є рекламою будь якого заходу, проекту... Та обовязково є посиланням на статтю або сторінку
 4. Реклама у вигляді банерів -

Отже, для викладення будь-якого матеріалу на сайт вам необхідно відправити лист на E-mail інформаційної комісії:

infoprofkomnmu@gmail.com

Зміст листа для публікації статті:

 1. Заголовок статті*
 2. Картинка/фото що буде використовуватися для анонсу.*
 3. Текст анонсу (за бажанням). У разі відсутності, у якості анонсу виступає перший абзац вашої статті скороченний до 400 символів.
 4. Текст статті. *
 5. Додаткові фото та інші файли (будуть відобрражатись внизу статті)
 6. При потребі розміщення в тексті статті відео - відправити ссилку на відео, та вказати в якому саме місці необхідно вставити відео.

* - обов’язкові пункити.

Зміст листа для публікації сторінки:

 1. Заголовок сторінки. *
 2. Картинка/фото що буде використовуватися для анонсу.
 3. Текст анонсу (за бажанням). У разі відсутності, у якості анонсу виступає перший абзац вашої статті скороченний до 400 символів.
 4. Зміст сторінки: текст, фотографії, файли що будуть міститися на сторінці. Ваші побажання відносно оформлення.*
 5. Вказати в якому розділі меню розмістити посилання на сторінку. Якщо необхідно створити новий пункт вказати це.

* - обов’язкові пункити.
Ідеальним варіантом для нас є макет сторінки в форматі .doc або .docx з всіма картинками, в такому вигляді як ви хочете бачити її на сайті. Цей вид матеріалів буде використовуватися значно рідше ніж стаття. Тому для створення розділів на сайті, або якщо ви бажаєте розмістити інформацію про проект вже в існуючому розділі контактуйте з нами. Так ми зможемо обговорити всі нюанси, та зробити розділ саме таким як бачите його ви.

Зміст листа для публікації реклами в слайдах:

 1. Картинка розміром 570х220 (px)
 2. Посилання на статтю або сторінку куди має вести реклама.

Публікація реклами у вигляді банерів:

       Залежить від конкретного випадку. Контактуйте з нами особисто або пишіть на пошту.

P.S. Чим більш повну інформацію щодо вмісту та вигляду статті або сторінки буде містити ваш лист тим швидше ваші матеріали з’являться на сайті. Адже нам не треба буде нічого додумувати самим, та нічого уточнювати у вас. А це значно прискорить роботу.

 

З повагою, інформаційна комісія
Профкому студентів НМУ!

 

Коментарі