Stud ART - "Нестандартні, творчі, креативні"

Спортивний, веселий, творчий красень НМУ | Інтерв'ю з Михайлом Іванцюрою

   Не бути професійним спортсменом, а просто жити спортом, не лише грати на фортепіано, а підбирати музику на слух, не писати, а час від часу творити… Мова йдеться про азартного студента-медика, улюбленця дівчат Михайла Іванцюру. Голова Спортивної комісії Профкому розкрив перед нами книгу свого життя та сказав: «Я сам вибрав цей шлях, і повинен пройти його до кінця!», адже медицина була його мрією дитинства.

Творчість і медицина, танець і кохання | Відео-інтерв'ю з Нестором та Назарієм Носенками

   Харизматичні, розумні та веселі хлопці - брати Носенки не лише поділилися цікавими історіями дитинства, планами на майбутнє в особистому та професійному житті, а й розкрили та продемонстрували нам свої таланти у нашому першому відео-інтерв'ю.

 

Жити коханням!

Зима- це час, коли люди повинні зігрівати один одного . Своїми словами, своїми почуттями , тоді ніякий холод не буде страшний! Читайте та зігрівайтесь .

Палиш на офіційній "курилці"? Та ти не просто студент-медик, ти - гордість НМУ

   Майже кожен, хто вирішує стати лікарем, перед вступом до вишу обіцяє собі, що старанно вчитиметься, допомагатиме людям, подаватиме їм тільки найкращий приклад, рятуватиме їх від недуг…Але, як згодом виявляться, уберегти себе від шкідливих звичок не так вже й легко.
   Прогуляймося територією найкращого медичного університету країни...

Життя комадни КВН «Trip to Fun» зсередини | Інтерв'ю з Олександром Макаренком та Максимом Перепелицею

   Зірки театру та гумору нашого університету - Олександр Макаренко та Максим Перепелиця не лише розповіли про своє дитинство, сьогодення й плани на майбутнє. Вони показали нам «Єдину у своєму стилі україномовну команду КВН «Trip to Fun» » через призму двох абсолютно різних поглядів.

Все про блогінг | Інтерв'ю з Олегом Канакі

Стати блогером можуть всі, а ось привернути увагу глядачів та завоювати їх любов, до того ж ще в підлітковому віці,  дано не кожному. Олег Канакі – студент нашого університету та популярний відеомайстер, роботи якого переглядає навіть сам Юрій Хованський,  розкрив таємниці блогінгу та розповів про плани на майбутнє у професійній кар’єрі  та особистому житті.

Навчіть нас множити на рахівниці | Розбираємо якість технічного забезпечення кафедр з точки зору реальної практичної користі

   Мій життєвий досвід поки не дає мені можливості говорити про умови на клінічних кафедрах. Проте ситуація в рідних фізхімі та морфі дає право зробити певні висновки щодо того, наскільки корисними в майбутньому будуть для нас «практичні навички». З огляду на те, на яких матеріально-технічних засобах навчання вони були здобуті.

Сторінки