Stud ART - "Нестандартні, творчі, креативні"

Інтерв'ю з іноземними студентами: як навчаються та якої думки про Україну та НМУ

 НМУ імені О. О. Богомольця - один з найпрестижніших медичних ВНЗ України, відомий не тільки в нашій країні, але і далеко за її межами. В університеті нараховується понад 13 000 студентів.

Чарівний вечір із поезією

Проводимо свій час із користю та задоволенням. Читай завжди, те що до душі, а поезія є саме тією частинкою , яка приносить спокій та допомагає знайти себе. 

НМУ очима студентки ОДМедУ | Бесіда з Анастасією Васянович

Кожен студент, безперечно, хоча б раз у житті задумувався, чи правильно він обрав ВНЗ. Не виняток і студенти-медики.

Колишня студентка Одеського національного медичного університету розповіла, чим на її думку відрізняється НМУ від ОНМедУ.

Творчість наших студентів

Пропонуємо вам насолодитись щирою та справжньою поезією. Адже кожен із них пройнятий своєю історією. Тому заварюйте чашечку чаю, знайдіть зручне місце та  читайте !

Лікар "від народження"| Інтерв'ю з Михайлом Тодуровим

  Студент НМУ імені О.О. Богомольця, громадський активіст, майбутній лікар. Михайло Тодуров - людина, яка ще в ранні роки знайшла своє покликання у житті. Що вплинуло на його вибір? Яким має бути справжній лікар, на думку, Михайла? Читайте відовіді на ці та інші запитання у нашому інтерв'ю!

"Королева льоду України" | Інтерв'ю з Дарін Хуссейн

   Фігурне катання – це не лише краса, витонченість рухів, показ високої майстерності, професіоналізму, а й прояв великої психологічної та фізичної витримки. Дарін Хуссейн - Чемпіонка України  з фігурного катання поділилася з нами секретом свого успіху та розповіла, що чекає у майбутньому на фігуриста  України (кар’єра простого тренера чи нагороди, шоу…) чи вплинуло арабське коріння на її стиль життя та що перше зробила фігуристка після того, як пішла з великого спорту.

Сторінки