Stud ART - "Нестандартні, творчі, креативні"

"Королева льоду України" | Інтерв'ю з Дарін Хуссейн

   Фігурне катання – це не лише краса, витонченість рухів, показ високої майстерності, професіоналізму, а й прояв великої психологічної та фізичної витримки. Дарін Хуссейн - Чемпіонка України  з фігурного катання поділилася з нами секретом свого успіху та розповіла, що чекає у майбутньому на фігуриста  України (кар’єра простого тренера чи нагороди, шоу…) чи вплинуло арабське коріння на її стиль життя та що перше зробила фігуристка після того, як пішла з великого спорту.

Їси в нашій їдальні чи буфеті? Та ти або багата, або безстрашна людина!

   Кажуть, що справжній студент - завжди голодний і, відповідно, злий, але чому? Немає чого їсти? Наука сильно виснажує? Так, це вагомі причини, проте  не всі!

   Пропоную обговорити пункти харчування (ціни, персонал, умови) типового студента НМУ. Давайте почнемо здалеку. Прямуючи через проспект Перемоги до Санітарно-гігієнічного корпусу, що найперше кидається в очі? Вірно, Ви зустрічаєте голодних, невиспаних студентів, які з насолодою поїдають паніні в прикуску з шаурмою. Це в кращому випадку. ..

Наші відверті почуття!

Забуваємо про холод на вулиці, і зігріваємось теплими  словами , поштовхом серця та чистою душею!

Навколо Києва за 80 хвилин

   Життя – це рух. Студенти намотують кілометри, а навчальний час невпинно спливає. Ні для кого не секрет, що знання студенти НМУ здобувають на профільних кафедрах. А розміщені вони у різних кінцях великого і славного міста Києва. 

Щирість та вірність почуттів !

Коли я чую слово "кохання" , то перше,що відчуваю    - це   тепло та затишок.  А  з якими словами асоціюється тобі Кохання?

Про студентів, науку, біохімію та своє життя | Інтерв'ю з Гайовою Л.В

   Бути доктором медичних наук та не цуратися ганчірки притаманно лише завідувачу Кафедри біоорганічної та біологічної хімії НМУ ім. О.О. Богомольця. Професор та просто цілеспрямована жінка Гайова Людмила Володимирівна не лише розповіла нам про себе, а й дала корисні поради нашим студентам.

Сторінки