Stud ART - "Нестандартні, творчі, креативні"

Творчість наших студентів

Пропонуємо вам насолодитись щирою та справжньою поезією. Адже кожен із них пройнятий своєю історією. Тому заварюйте чашечку чаю, знайдіть зручне місце та  читайте !

Лікар "від народження"| Інтерв'ю з Михайлом Тодуровим

  Студент НМУ імені О.О. Богомольця, громадський активіст, майбутній лікар. Михайло Тодуров - людина, яка ще в ранні роки знайшла своє покликання у житті. Що вплинуло на його вибір? Яким має бути справжній лікар, на думку, Михайла? Читайте відовіді на ці та інші запитання у нашому інтерв'ю!

"Королева льоду України" | Інтерв'ю з Дарін Хуссейн

   Фігурне катання – це не лише краса, витонченість рухів, показ високої майстерності, професіоналізму, а й прояв великої психологічної та фізичної витримки. Дарін Хуссейн - Чемпіонка України  з фігурного катання поділилася з нами секретом свого успіху та розповіла, що чекає у майбутньому на фігуриста  України (кар’єра простого тренера чи нагороди, шоу…) чи вплинуло арабське коріння на її стиль життя та що перше зробила фігуристка після того, як пішла з великого спорту.

Їси в нашій їдальні чи буфеті? Та ти або багата, або безстрашна людина!

   Кажуть, що справжній студент - завжди голодний і, відповідно, злий, але чому? Немає чого їсти? Наука сильно виснажує? Так, це вагомі причини, проте  не всі!

   Пропоную обговорити пункти харчування (ціни, персонал, умови) типового студента НМУ. Давайте почнемо здалеку. Прямуючи через проспект Перемоги до Санітарно-гігієнічного корпусу, що найперше кидається в очі? Вірно, Ви зустрічаєте голодних, невиспаних студентів, які з насолодою поїдають паніні в прикуску з шаурмою. Це в кращому випадку. ..

Наші відверті почуття!

Забуваємо про холод на вулиці, і зігріваємось теплими  словами , поштовхом серця та чистою душею!

Навколо Києва за 80 хвилин

   Життя – це рух. Студенти намотують кілометри, а навчальний час невпинно спливає. Ні для кого не секрет, що знання студенти НМУ здобувають на профільних кафедрах. А розміщені вони у різних кінцях великого і славного міста Києва. 

Сторінки