Як правильно писати "Згідно з рішенням" або "рішення": поради та приклади

Правильне написання фрази "Згідно з рішенням або рішенням" є об'єктом уваги для багатьох людей. У цій статті ми розглянемо правила та рекомендації щодо використання цієї фрази.

Насамперед, слід зазначити, що правильне написання залежить від контексту. Якщо ми маємо на увазі конкретне рішення, то коректним буде використання форми "згідно з рішенням". І тут використовується прийменниковий відмінок іменника " рішення " .

З іншого боку, якщо ми говоримо про рішення у загальному випадку, то слід використовувати форму "згідно з рішенням". Тут іменник "рішення" стоїть у родовому відмінку множини. Таке написання має на увазі, що ми маємо на увазі невизначену кількість рішень чи рішень різних ситуацій.

Отже, ніж сумніватися у використанні цієї фрази, рекомендується чітко визначити, яке саме значення хочемо висловити. Якщо йдеться про одне конкретне рішення, то пишіть "згідно з рішенням". Якщо йдеться про невизначену кількість рішень або різні ситуації, то слід використовувати форму "згідно з рішенням".

Як правильно писати Відповідно до рішення чи рішення
варіантЗапис
1Відповідно до рішення
2Відповідно до рішень

Навіщо потрібні тестові завдання?

Тестове завдання – відмінний інструмент оцінки навичок. Без нього буває складно зрозуміти, наскільки претендент підходить компанії. Вибрати кандидата лише з резюме та портфоліо важко, адже вони не завжди відображають досвід та скіли претендента.

Скільки часу має займати тестове завдання?

Виконання тестового завдання має займати не більше двох-трьох годин: неоплачувана об'ємна робота відлякає фахівців

Як називаються правильні відповіді завдання тесту?

Серед відповідей правильними може бути як кілька відповідей, і один. Готові відповіді теорії тестів називають дистракторами.

Як ввічливо відмовитись від виконання тестового завдання?

Наприклад: “Якщо після нашої зустрічі ви будете зацікавлені в моїй кандидатурі і вважаєте все ж таки необхідним виконання тестового завдання, готовий повернутися до його обговорення”. Важливо, наскільки професійно, коректно та доброзичливо буде складено ваше послання.