Табір "МЕДИК" НМУ | Безкоштовне проживання для студентів

заїзди з 1 липня по 15 серпня

На березі річки Козинка, в районі фешенебельного передмістя Києва Конча-Заспа, в мальовничому куточку природи, на території соснового лісу, великого лугу і затишного річкового піщаного пляжу, розкинувся студентський табір, що за більш ніж 50 років свого існування став справжньою легендою серед цілих поколінь студентів-медиків.

Описувати це казкове місце можна довго, скажемо одне : «Той, хто був тут хоча б один раз, завжди повертався сюди на наступний рік знову і знову,  і так до 6 курсу».

Тому запрошуємо приєднатися до дружньої компанії студентів-медиків і відчути дух "Медика" не з розповідей друзів, а з власного досвіду, провести  літо, яке неможливо буде забути, але так захочеться повторити знову.


ПРОЖИВАННЯ:

Розміщення в 2-х, 3-х і 4-х місних кімнатах, розташованих в дерев'яних одноповерхових будиночках. Санвузол та душові розміщені на території, неподалік від будиночків.

*будиночки в поточному році були відремонтовані та забезпечені необхідними меблями.


ХАРЧУВАННЯ:

Забезпечується комплексне харчування на базі у комфортабельній їдальні, яка одночасно вміщує 120 осіб. По типу ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ.

* Цього року проведений капітальний ремонт приміщення столової.


ДОЗВІЛЛЯ:

 • Дискотеки;
 • вечірній кінотеатр;
 • тенісний корт;
 • настільний теніс;
 • спортивний майданчик;
 • футбольне поле;
 • баскетбольний майданчик;

ГРАФІК ЗАЇЗДІВ:

 1.  з 1 липня по 10 липня (10 днів)
 2.  з 11 липня по 20 липня (10 днів)
 3.  з 21 липня по 30 липня (10 днів)
 4.  з 31 липня по 9 серпня (10 днів)
 5.  з 10 серпня по 15 серпня (6 днів)

Поїхати на відпочинок можна від 5 до 20  днів!


ВАРТІСТЬ:

 • 83.50 грн - 2-х разове харчування;
 • 113 грн - 3-х разове харчування;

* ціну вказано за один день відпочинку;

** вартість проживання, комунальних послуг (у розмірі 54 грн/доба) оплачується за кошти університету! (тільки студентам, аспірантам та клінічним ординаторам НМУ)


Графік видачі путівок:

-  понеділок-вівторок-середа-четвер - з 11:00 по 18:00

 - п'ятниця - з 11.00 по 17.00

в Профкомі студентів (морфологічний корпус, 4 поверх)

Для оформлення путівки:

 • копія паспорту;
 • копія студентського квитка;
 • квитанція про оплату путівки за  реквізитами : 

 НМУ імені О.О.Богомольця

Спец.рахунок 2301070/2.

Адреса: 01601, м.Київ, бульвар Т. Шевченка 13.

Тел. : (044) 234-40-62, факс : (044) 234-92-76, бух. : 234-93-72.

Спец.рахунок: 31259201216421.

 Код 25010100                      Банк: ГУДКСУ у м.Києві.

Код банку: 820019.

Код: 02010787.

ПІБ платника___________________________________________________

Призначення платежу: За студентську путівку до табору «Медик»


За детальною інформацією та оформленням путівок  звертайтесь в профком студентів, або  за телефонами:

(063) 768-77-74 Власій

(097) 979 77 12 Віталій

(093) 881 53 37 Катерина

Коментарі

Чому я поїду цього літа відпочивати в табір "#Медик"? Я з першого курсу знала про існування табору "Медик", але кожного року знаходила 1000 причин, чому туди не їхати. То треба додому їхати, то хлопець свариться, то після навчання теба "розслабитись". Я їздила туди на суботники і вже тоді десь в душі відчувала, що там одне з моїх місьць. Та врешті переконала себе відпочити там тільки після 3 курсу. І скажу чесно, це був найкращий відпочинок за всі роки мого навчання. Це дійсно було круто! І тепер, на жаль, останнє літо, коли я можу там відпочити. Шкода тепер найбільше втраченої можливості саме так проводити літо! І хоча зараз в таборі відпочивати дорожче, і хоча семестр в мене закінчується 17 липня і під час заїзду будуть пари - я все одно буду в "Медику" і там все одно будуть мої друзі!) Тому, якщо ви мрієте про відпочинок, якщо хочете накупатись в чудовій річці, позагаряти на пляжі і дізнатись, що таке справжній студентський відпочинок - то зустрінемось з вами 1.07 в таборі "Медик"!!))
Оцінити: 
5
То були шикарні вихідні Проживаючи життя у шаленому темпі рідко вдається вибратись на природу, до того ж з користю. Але ці вихідні додали фарб до перших сторінок літа. Незабутня і дуже дружня атмосфера дала змогу насолодитись природою, відкрити щось нове для себе і попрацювати задля користі нашого лагерю " Медик" . Я дуже вдячна профкомівцям і всім хто був у "п'ятихатках" вродовж цього шаленого суботника, бо там зібрались дійсно щирі люди, кожен з яких урізноманітив перебування там. З настанням вечора ще більше відібражалась романтика лісу: багаття, пісні під гітару, особливо запам'яталися укранські, які відобразили всю сутність і колорит нашого народу.Навіть робота здалася не такою важкою, коли хтось, носячи дрова з вітерком катався на тачці, інші ж ненавмисно розмальовувались фарбою, купа цікавих і дуже смішних історій, а головне, що після цього був довгоочікуваний відпочинок який супроводжувався купанням, волейболом і можливістю позасмагати на пісочку. Всеж таки відпочинок на природі - найкращий, особливо влітку. Ніщо з ним не зрівняється і тільки так людина може повністю відпочити: тілесно і емоційно. Це було дуже круто, незабутньо, такі можливості не можна втрачати, бо напевно саме вони дають поштовх до чогось нового, активують наш центр щастя, особливо коли поряд такі класні люди
Оцінити: 
0
#МедикНМУ #Медик Запросили мене якось на суботник в « Медик» . Перший я проспав , через що мені було якось не зручно перед тими хто мене запросив, а на другий – поїхав . Описав мені цей табір і все що там буде мій хороший знайомий Віталік Д. З його слів, все виглядало просто чудово, багато людей , пляж , річка ,ліс , волейбол, що ще треба для відпочинку ? Хоч я там був 2 роки назад, але бажання поїхати переповнювало мене. Приїхавщи туди я знав , що спочатку треба буде трохи попрацювати на благо «Медика» , а вже потім відпочивати. Ну ось я там . Ми переділися , трохи відпочили і приступили до роботи . Працювали всі . Під час роботи і відпочинку між нею я вже трохи перезнайомився з тими студентами , що там були . Все, що я очікував від поїздки в «Медик» справдилося. -Ліс . Запах і тишина лісу роблять цю місцину немовби трохи дикою , що дає можливість відпочити від шуму мегаполісу. - Пляж і річка . Це не Гідропарк , але місця позагаряти і поплавати хватає . - Крім волейболу , в який грали всі хто вміє і не вміє , ми ще плавали на лодці і весело дуріли у воді . Всі були в захваті і у очах я бачив тільки щастя. Одне можу сказати – хоч я їздив туди тільки на один день , але позитивні враження переповнюють мене .
Оцінити: 
0
#Медик #МедикНМУ Ну взагалі, я не писака(ну писати гарно я не вмію, але просто мене переповнює куча позитивних емоцій, які я отримала на вихідних, тому вирішила написати хоть шось таке). Медик це просто мега кльовий відпочинок=))) Медик- це тверезий суботник. Медик- це коли ти була у різно кольорову крапинку(після фарбування) Медик-це не просто зона відпочинку. Медик- це нові і дуже класні люди. Медик- це свіже повітря. Медик- це активний відпочинок і свіже повітря. Медик- це тишина(після напруженого тиждня чи місцяв у великому місті). Медик- це волейбол, хоча і з синяцями(для мене). Медик- це пісні під гітару всю ніч. Медик- це Ландыши. Медик- це пісня про маленьку маелесеньку мишку=)
Оцінити: 
0