Проведено Другий університетський турнір з "Мафії"

     Як вважаєте, під час якого заходу з аудиторій кафедри Філософії були чутні шквал емоцій та палкі дискусії аж до першого поверху? Усе вірно. Мова йде про Другий університетський турнір з гри «Мафія».

     2-3 листопада відбувся дводенний захід, де кожен міг себе проявити, показати свої вміння та навички з кінесики та психології. А також знайти нових друзів і класно провести вільний час не виходячи із стін НМУ.
     Протягом 2-х днів судді-організатори визначали найсильніших та найкмітливіших «мафіозі» НМУ за швейцарською системою оцінювання. Згідно з системою, всі 45 учасників заходу грали по 7 кіл, кожен раз з іншими співгравцями.
     Ведучими турніру були – Дмитро Скопець, Ярослав Заліпський та Ярослав Янковський, суддею - Лілія Лисюк. Головною суддею та організатором - Світлана Іщенко забезпечили учасників надзвичайною атмосферою «гріховного міста» та справедливим оцінюванням. А Профком підбадьорив гравців ще й «смаколиками» з чаєм.

Переможцями заходу стали 5 учасників. Серед них:

  • 1-ше місце посів Артем Оберняк,
  • 2-ге місце – Роман Деркач,
  • 3-тє місце розділили троє учасників – Ростислав Василиків, Тарас Кравчук та Богдан Хорошилов.

У подарунок переможці отримали відповідно до місць: термокружку, плед, 3 контейнери для продуктів з приборами.   

По закінченню турніру всі учасники були змучені, але отримали масу емоцій та виявляли бажання частіше приймати участь в заходах такого типу.

   

Коментарі