Говерла ТУР

Говерла - вершина, яка є викликом для кожного українця. Ще з давніх часів місцеві мешканці ставили перед собою три цілі: з'їсти справжнього українського сала, замочити москаля та покорити Говерлу.


П'ятниця

18-00. Зустріч. Посадка на поїзд. Відправлення з Києва. Тепер ти частина #studtravelfamily, ласкаво просимо на борт. Головне не забудь запастися усім необхідним, адже поїзд ідеальне місце для початку відпочинку та нових знайомств!


Субота

5:40 - ось ми вже в Івано-Франківську. Хтось вночі загуляв, хтось переборщив, а хтось просто не виспався. Не переживайте, на нас чекає автобус та ще дві години дороги, протягом яких можна і доспати і привести себе до ладу.
8:00 нас радо зустрічатимуть господарі нашого будинку. Вони самі не місцеві, але надто закохані у природу Карпат, що і спонукало їх переїхати на Україну. Вас вразить їх гостинність та привітність. Вони і допоможуть нам швидко заселитись.
9:00 ми вже снідатимо, щоб о 9:30 бути зібраними, пройти інструктаж по техніці безпеки та відправитись до турбази Заросляк, звідки ми і розпочнемо підйом на Говерлу. Підйом займе біля трьох годин, але не потрібно переживати. Веселою компанією час пролетить миттєво.
Ви навіть не помітите, як о 14-00 ми усі вже будемо на найвищій вершині України - г. Говерла. Півгодини насолоди, ейфорії, задоволення та фотосесій на фоні заворожуючих панорам карпатських полонин, піків Петроса, Піп Івана та інших двотисячників найвищого Чорногорського хребта України.

А після швидкий спуск та відправлення з Заросляка до котеджу, де на нас чекатиме смачна вечеря, а після сауна з великим басейном, шашликом, карпатським вином та місцевим пивом.


Неділя

О 9-00 сніданок, а після відразу виселяємось з готелю та відправляємось на пішохідну прогулянку до водоспаду Гук (Женецький).

У нас буде півгодини насолодитись цим чудом природи, а потім назад в автобус і тримаємо напрям до водоспаду Пробій у м. Яремче, де на нас чекатимуть величні пороги, в яких бурлять тони і тони води. Також там розташований найбільший сувенірний ринок, де ви зможете закупитись бєздєлушками напам'ять, а також трохи перекусити.

О 18-00 ми вже сидітимемо в автобусі та їхатимо до Івано-Франківська, щоб встигнути на вечірню прогулянку по славнозвісній "стометрівці", де розташовано багато цікавих закладів зі смачним меню та пролетарськими цінами. Адже Івано-Франківськ - це не Київ.

А закінчимо ж наш відпочинок ми релаксом у закладі "Падішах" за кальяном, процес куріння якого тебе розслабить, а смак надасть відчуття задоволеності сьогоднішнім вечором.
О 21-40 ми усі збираємось на вокзалі та відправляємось до Києва.


Понеділок

9-00. – ми в Києві з купою емоцій, фоток, нових друзів та #studtravelfamily)


ДАТА ТУРУ: 6 - 9 травня


Де МИ ПРОЖИВАТИМЕМО?

Триповерховий будинок в карпатському стилі з дикого каменю і соснової кладки на 60 місць.
2х та 4х місні НОМЕРИ зі зручностями.


ХАРЧУВАННЯ
Два Сніданки та вечеря включені у вартість.


ВАРТІСТЬ ТУРУ: 1100 грн

Вартість включає
 • Проживання в 2х і 4х місних номерах
 • Два сніданки та вечеря
 • Сауна, шашлик, вино, пиво
 • Трансфер поїздом(по студентському) №043 Київ - Івано-Франківськ(якщо повний +100грн, купе +250)
 • Трансфер автобусом Івано-Франківськ -Микуличин-Заросляк-Микуличин-Яремче-Івано-Франківськ
 • Вхідні квитки на водоспад Гук, КПП "Говерла"
 • Супровід групи
 • Інструктори
 • Медичне страхування
 • Медична аптечка
 • Дощовики
Вартість не включає
 • власні витрати
 

Контакти

0937612518 - Макс (координатор НМУ ім. Богомольця)
https://vk.com/maksroz


Як забронювати ТУР?

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ  і у найближчий час з вами зв'яжеться представник Stud Travel.

При реєстрації до 14 КВІТНЯ, протягом 7 днів після реєстрації, щоб бронювання місця залишилось за Вами, потрібно внести задаток у розмірі 700 грн. Решту суми потрібно внести до 25 КВІТНЯ 22:00! 
При реєстрації після 25 КВІТНЯ протягом 7 днів потрібно внести повну вартість туру!

 

Кошти можна передати особисто нам при зустрічі або відправити на картку Приватбанку
5168 7556 2633 6040 на ім'я Гангало Єгор.
У призначенні платежу вкажіть своє прізвище та відправте смс на номер 0932050462 з текстом:
1. Назва ТУРУ;
2. Ваше Прізвище;
3. Оплачена сума;
4. Час оплати.
У випадку оплати через термінал Приватбанку з Вас буде утримано комісію у розмірі 2грн. Щодо цього не переживайте! Комісія на нас)

У разі відмови клієнта від поїздки:

 • раніше, ніж за три дні від дати виїзду, йому повертається лише 20% від вартості путівки;
 • якщо клієнт повідомляє про те, що він не їде, за три дні до дати виїзду або пізніше, вартість путівки йому НЕ повертається!

Коментарі