Спорт НМУ

Футбольна команда "Профком"

Привіт усім! Вас вітає футбольна команда «Профком». Про нас напевно мало хто знає,але ми є і хочемо вам розповісти про наш дружній колектив і про наші досягнення у футбольному світі. Кожного року ми регулярно берем участь в багатьох турнірах з футболу в тому числі  в турнірі нашого університету!!!Команда являється однією з кращих команд університету,що підтверджується хорошою грою і великою кількістю здобутих перемог. Хлопці проводять регулярні тренування, займаються організаційною робою і просто проводять весело час.

Клуб Кешиктен

Історичний середньовічний бій - молодий сучасний вид спорту, який полягає у відтворенні повноконтактних боїв з використанням захисного та наступального озброєння різних народів часів середньовіччя.

ІСБ - це повноконтактний тактичний бій в обладунках з використанням сталевої незагостреної зброї, доповнений елементами боротьби. Головною відмінністю ІСБ від інших бойових видів спорту є те, що окрім боїв 1 на 1, бійці приймають участь в боях 5 на 5 та 21 на 21, де кожен відчуває на собі справжнє бойове братерство, вчиться цінувати плече товариша в найважчу хвилину, працювати на спільний результат та командний дух. Клуб Кешиктен створений на базі НМУ ім. О.О. Богомольця в 2011 році та займається реконструкцією воїнів Золотої Орди 13-15 сторіччя.

Гирьовий спорт

Якщо ви серйозно вирішили зайнятися сильним видом спорту,то ви можете записатися до секції гирьового спорту (клубу "Тонус"),який знаходиться у фізкультурному корпусі НМУ Ім.О.О.Богомольця.

Волейбол

У 2010 році в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця створилася жіноча волейбольна команда, яку очолив тренер - викладач Гичак Костянтин Володимирович.