ДОПОМОЖЕМО КОРНІЄНКО АНАТОЛІЮ БОРИСОВИЧУ!

Терміново потрібна допомога!
Заступнику декана медичного факультету №3, улюбленому викладачу і педагогу всіх студентів Анатолію Борисовичу Корнієнко терміново потрібна допомога!!!
Анатолій Борисович протягом 15 років виконує обов'язки заступника декана медичного факультету №3, де проявив себе як вмілий організатор,в повному обсязі і своєчасно виконує свої обов'язки в деканаті та доручення ректорату, багато працює із студентами, веде постійний контроль за станом навчальної дисципліни на 4-6 курсах. На кафедрі педіатрії №4 доцент Корнієнко Анатолій Борисович професійно проводить практичні заняття та читає лекції, приймає активну участь у підготовці навчально-методичної літератури, навчальних посібників, методичних рекомендацій. Глибоко і досконало викладає навчальний матеріал на практичних заняттях.
На даний момент Анатолій Борисович із діагнозом рецидивуюча тромбоемболія легеневої артерії знаходиться у тяжкому стані у відділенні ендоваскулярної хірургії та ангіографії в палаті інтенсивної терапії та потребує, в найближчий час, імплантації кава-фільтру та інтенсивної тромболітичної терапії!!! Кава-фільтр коштує 60 тисяч грн., терапія близько 30-50 тис. грн.


Якщо у Вас є бажання та можливість допомогти гарній людині та чудовому педагогу, при можливості можна перевести матеріальну допомогу на картковий рахунок 5168742010257883 Корнієнко А.Б.
Давайте допоможемо нашому дорогому колезі, чудовому викладачу, гарній людині!!!

Коментарі