Куліси підіймаються, актори знову вийдуть на сцену

​​Запрошуємо всіх охочих поринути у справжній вир емоцій вже у п'ятницю, 14 грудня. Студенти нашого університету підготували особливу виставу, яку ви, без сумніву, захочете переглядати знову і знову.

"На варті твоїх снів" - саме під такою назвою актори від Профкому студентів НМУ та творчого об'єднання "Майстерня Маленького Принца" будуть вже вдруге вражати глядачів. 

Події історії  будуть розвиватися навколо дівчини, батько якої зазнав фінансової катастрофи,  та її подорожей через сновидіння. Тепер доля головної героїні під загрозою, адже заможний негідник, сер Олаф, хоче скористатися складним становищем та одружитися на ній.  
Однак у світі мрій дівчина зустріне різних персонажів, які  допомагатимуть їй вийти із скрутної ситуації.

Капелюшник, Чешир, Шерлок Холмс, королева, пірати та інші персонажи раптово стануть реальними. Межа між дійсністю та уявою  остаточно зникне, адже головна героїня по-справжньому закохається в одного з персонажів, який буде супроводжувати її протягом усіх снів...стоятиме на їх варті. 

Окрім романтичної історії та драматичних кульмінацій, виступ акторів буде супроводжувтися творчими композиціями: танцями, співами, музичними номерами. 

Подія відбуватиметься на благодійній основі. При вході будуть розміщенні скриньки, куди кожен зможе зробити благодійний внесок. Всі кошти будуть направлені у благодійний фонд "Ми - з любов'ю". 

Актори театру запрошують усіх вже у цю п'ятницю, 14 грудня, у конференц-зал фізико-хімічного корпусу. Вистава розпочинається о 18 годині. Пориньте у світ фантазій та мрій разом з персонажами вистави.

Коментарі