Неймовірний фестиваль студентської творчості "MedDrive" відбувся в НМУ

   Перший в історії університету конкурс-фестиваль студентської творчості «MedDrive» відбувся в НМУ імені О.О. Богомольця. Протягом трьох днів, з 17 по 19 квітня, у конференц-залі Фізико-хімічного корпусу майбутні лікарі вражали глядачів своїми талантами. За підтримки адміністрації університету подію організували спільно активісти Профкому студентів НМУ, Студентського парламенту НМУ та творчого об'єднання "Майстерня Маленького принца".

   У перший день фестивалю на головній сцені університету відбувся гала-концерт. Присутні мали змогу насолодитися 24 номерами. Відповідно до роду свого виступу всі учасники були розподілені на три творчі категорії: вокал, танці та гра на різних музичних інструментах. Переможців визначали шляхом відкритого голосування. Кожен глядач міг позначити у своєму бланку до 5-ти виступів учасників, які сподобалися найбільше. Оригінальна концертна програма, майстерність студентів-артистів та ведучих зробили початок фестивалю «MedDrive», дійсно, незабутнім.

         Згідно з результатами голосування глядачів, призові місця у кожній з категорій розподілилися наступним чином:

Вокал:

І місце - Іванов Дмитро.

ІІ місце - Якименко Євгенія.

ІІІ місце - Слободська Олександра.

Танці:

І місце - "MedCrew".

ІІ місце - "Lionesses".

ІІІ місце - Литвинюк Катерина.

Інструментальна композиція:

І місце - Люпа Тетяна та Оліферчук Олеся.

ІІ місце ділять тріо - Заліпський Ярослав, Іщук Олесь та Самарська Каріна, і Лозян Марія.

ІІІ місце - Рубчинська Єлизавета та Шпак Ілля.

   Ігри команд КВК чекали на глядачів вже наступного дня. На сцені Фізико-хімічного корпусу виступили 5 студентських команд. Національний медичний університет представляли 3 з них. Ведучим під час заходу був Артем Дамницький, серед членів журі були присутні представники команди Ліги сміху «7*Я(Чернігів)». Після закінчення головної конкурсної програми вони продемонстрували глядачам майстер-клас гумористичного виступу. Також учасників оцінювали Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Кучин Юрій Леонідович, та голова Студентського парламенту НМУ - Олександр Вершута. Перемогу у змаганні виборола команда від НМУ імені О.О. Богомольця – «Тверезий майстер».

   Вистава «Маленький принц» від студентського театру стала незабутньою подією третього і водночас останнього дня фестивалю «MedDrive». Актори змогли перенести глядачів у всесвіт Антуана де Сент-Екзюпері. Чудова гра на сцені та творчі виступи зарядили глядачів незабутніми емоціями. Подорожі Маленького принца планетами «дорослих», справді, змусили задуматися про цінності у житті.

   Протягом трьох днів фестивалю «MedDrive» діяла виставка картин та фотографій, кожен міг подивитися на творчі композиції студентів і відповідно оцінити їх шляхом онлайн-голосування. Також на території університету знаходилась фотозона, де кожен охочий міг зробити світлину, присвячену тематиці творчого фестивалю.

   Після творчої частини трьохденного фестивалю у суботу, 20 квітня,  на всіх чекав спортивний день - «SportDrive». Під час цього заходу студенти могли взяти участь у забігу, пройти етапи на силу та витривалість. Також учасники долучилися до майстер-класів з рукопашного та середньовічного лицарського бою. Участь в «SportDrive» взяли безпосередньо представники адміністрації. Юрій Леонідович Кучин та Олександр Андрійович Канюра жонглювали гирями та грали в шахи разом із студентами НМУ.

   Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, Кучин Юрій Леонідович, заступник ректора з наукової роботи, Павловський Сергій Анатолійович та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, Канюра Олександр Андрійович, безпосередньо були присутніми під час усіх днів проведення студентського фестивалю, спілкувалися та фотографувалися разом зі студентами, брали участь в різних інтерактивах. Висловлюємо вдячність адміністації університету за значне сприяння у проведенні «MedDrive».

   Творчий фестиваль та спортивні змагання принесли багато позитивних емоцій всій спільноті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Організатори отримали багато позитивних відгуків від глядачів та учасників заходу. Сподіваємося, «MedDrive» стане хорошою традицією для НМУ.

Коментарі