"NMU Sport Fest" вже втретє випробовував факультети на міцність

У суботу, 02.12.2017, пройшли змагання з гордою назвою «NMU Sport Fest 3.0». Команди майже всіх факультетів в черговий раз відстоювали свою спортивну першість.

На цей раз організатори від Профкому студентів НМУ перевіряли не тільки фізичну силу учасників, але й командний дух. Турнір проходив під егідою «Виграй або помри». Шалена атмосфера змагань підтвердила це гасло.

Всього було три блоки по три конкурси. Перший блок – розігрів, другий – вправи на статику, третій - силові вправи. І якщо перші два блоки були відносно простими, то останній – дійсно можна назвати найважчим. Не обійшлося й без естетичного задоволення. Університетська команда з черлідингу своїм танцем на всі 100% задовольнила високі стандарти учасників змагань.

За результатами змагань, третє місце отримала команда з найоптимістичнішою назвою – команда Медичного факультету №2 - «Optissimi». Друге місце посіла команда Фармацевтичного факультету – «Очаровашки», яка на тренуваннях показала своє нстримне бажання стати переможцями. Команда третього медичного факультету – «Спарта», стала трьохкратним переможцем «NMU Sport Fest», показавши свою силу і наполегливість.

Профком студентів висловлює подяку, адміністрації університету та кафедрі фізичного виховання. Без вашої підтримки цього заходу не відбулося. А також спонсорам змагань: "Jumping Hall", "Proteinchik.com.ua" та "Questium", за надані призи. Ваша допомога робить наші змагання приємнішими.