В київських лікарнях та поліклініках з'явиться Wi-Fi

Згідно з проектом, всі медзаклади столиці отримають точку безкоштовного проводового доступу до інтернету, зі швидкістю передачі даних, достатньої не тільки для внутрішніх потреб організації, а й для роздачі по Wi-Fi доступу для відвідувачів і пацієнтів.

«Крім вигод для персоналу та відвідувачів, будівництво такої мережі створить платформу для організації єдиної інформаційної мережі всіх медичних установ Києва. Це, у свою чергу, відкриє можливість (при належному рівні інформаційної безпеки) виписувати рецепти в електронній формі, дистанційно записуватися на прийом до лікаря, а також оперативно обмінюватися інформацією між фахівцями в поліклініках і лікарнях як у Києві, так і за його межами», – каже Дмитро Турчак, директор Дирекції соціально-гуманітарних проектів Київського Інвестиційного Агентства.

Перевагою ж проекту для інвесторів, за словами експертів КІА, стане можливість монетизації трафіку (за рахунок демонстрації користувачам громадських Wi-Fi мереж інформаційного контенту), або білінгової системи (наприклад, опціональне збільшення швидкості інтернету за певну плату).

Планується, що проект охопить 155 медустанов столиці.

Джерело: http://news.platfor.ma/wi-fi-v-poliklinikakh/

Коментарі

Класно) Тепер пацієнти, що лежать у коридорі матимуть безкоштовний інтернет! :-D
Оцінити: 
0
коли буде безкоштовний wi-fi в гуртожитках?
Оцінити: 
0