Відкриття після ремонту патологоанатомічного відділення (вул. мечникова, 5)

3 вересня 2015 р. відбулося відкриття після капітального ремонту патологоанатомічного відділення, яке знаходиться в одному з найстаріших корпусів НМУ імені О.О. Богомольця (вул. Мечникова, 5). Тут працюють кафедри патологічної анатомії й оперативної хірургії та топографічної анатомії нашого університету, а також співробітники патологоанатомічного відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

В корпусі було проведено ремонтні роботи  прозекторської, ритуального залу, а також навчальних аудиторій в яких вже днями почнуть навчатися студенти. 

Звертаючись до присутніх з вітальним словом проректор з науково-педагогічної, лікувальної роботи та післядипломної освіти, професор О.М. Науменко наголосив, що відповідно до стратегічного плану ректора НМУ К.М. Амосової стосовно реконструкції Університету послідовно виконуються всі зобов’язання щодо поліпшення умов праці викладачів та студентів. Він висловив упевненість, що оновлені приміщення будуть тією базою, де студенти, інтерни, клінічні ординатори НМУ матимуть змогу розвивати науку та сучасні  методи діагностики.

Заступник головного лікаря з хірургічної роботи Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. І.Г. Криворчук від імені керівництва лікарні подякував НМУ імені О.О. Богомольця за співпрацю, адже в оновленому корпусі поруч з колегами з кафедр університету працюють лікарі патологоанатомічного відділення лікарні та зауважив, що після капітального ремонту значно покращаться умови праці середнього і молодшого медперсоналу цього відділення клініки. 

Коментарі