Внески учасників Другого благодійного балу були використані за призначенням

   21 травня 2016 року в Колонній залі КМДА відбувся Другий благодіний бал НМУ імені О.О.Богомольця, головною метою заходубуло зібрати кошти на обладнання для Київського міського шпиталю інвалідів Великої вітчизняної війни, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, а також привернути увагу до проблеми післявоєнної реабілітації наших героїв.

   За підсумками балу, а саме від благодійного внесу учасниками та продажу речей на благодійній ярмарці нам  вдалося зібрати 26 272 грн. Ці гроші були витрачені на купівлю платформи балансувальної Go-Go Balance 880, апарату для міостимуляції «AECT-01» восьми канального, телевізору TV ERGO 43CT2500AK, TV підставки X Digital PLB-136(накладні додаються). 

  Надзвичайно вдячні Ярмоленко Юлії Олександрівні (депутату Київської міської ради) та Федоренко Ярославу Юрійовичу (раднику правління ПАТ «Київхліб») за вагомий внесок та допомогу в організації Другого благодійного балу. Також висловлюємо щиру подяку адміністрації університету за підтримку, спонсорам, дизайнерам, хореографам за неоціненну допомогу та всім учасникам, які прийшли на Другий благодійний бал НМУ!

  Звичайно ми не зупиняємось на досягнутому і вже у 2017 році буде проведено Третій благодійний бал. На жаль, поки солдати не мають всього обладнання для якісної реабілітації, тому ми будемо продовжувати свою працю! Доки не закінчиться війна, доки останній живий учасник бойових дій (АТО) не буде вилікуваний, доки останній загиблий не буде вшанований, ми будемо допомагати! Приєднуйтесь до нас.

   З повагою, Профком студентів НМУ імені О.О.Богомольця

 

Коментарі